Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Pham

OSOBNOST 6.1.2012 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOL...Co je to za vocasa?..:-D Buzik?
    • no tvl a už je to tu ne neni to buzik *16* *16* *16* *16* *10*
  • marketa justinka: hlavně že ty seš nádherná *16*
  • no proste nejlepši *14* *3*
  • Co von a krásnej jo hmm fuj tak!! Kup si bríle asi dobře nevydíš ne jesli von je krásnej tak já sem princezna světa ! *16* *13* *11* *12* *16*
    • A ty by ses měla naučit pořádně česky ;) Kolik ti je? 9? Takové blbosti by nenapsala ani moje 8-letá sestra :D A nesud lidi když je neznáš ;)
    • nauč se nejdřív pravopis a pak kritizuj.... *3*
  • Fuj *11* vždit je to uhilák !!!!! Ale ta písnička Kalhotky je dobrá ale už nic víc *16* *16*
    • Sa ti čudujem, niekoho tu odcudzuješ ale mám pocit že slovo uhilák neexistuje skôr úchylák, nechcem ťa uraziť, ale namiesto toho aby si niekoho urážala nauč sa písať, to ti pomôže !!!!
  • Znám ho...je super bro))
  • Raego je super raper atd. :) pro spoustu faninek platonická láska atd. :D .... mám ho ráda, ale ne jen za ty písničky, ale hlavně za to jak dokáže pobavit, že se svím fanouškům doopravdy věnuje, dělá pro ně dá se říct prní i poslední, každej email (podle jeho statusů) přečte a odpoví, snaží se nají si čas na tisíce vzkazů. A na koncertech bejvá co nejdéle a s každým se snaží nějak pokecat :) Je úžasnej. Viděla jsem ho, mluvili jsme spolu, pobavil mě nehorázně.. :) na to že ho znám zkoro rok (ne osobně) tak se vyšplhal za tu dobu nehorazně vysoko ! :) je to super kluk, a neodsuzujte ho, pokud jste ho nepoznali osobně ! :) on má fakt dobré názory ! :) i když je mu teprve 24 :))
  • Raego je super zpěvák nikdo naň ho nemá,pár lidi si řekne že je jenom velká ***** a chce hodne faninek,ale to není pravda ! :)Je prostě nej zpěvák a ať mu to vydrží dlouho tak ho podporujme ! :) (jestli ti tenhle koment vadí tak si ho ani nečti ) :D
  • Víte, že je na půl větnamec???Prej. Proto je asi tak slaďoučkej. Boží songy. Kdyby bylo v ČR víc lidí,kteří by byla tak skvělí textaři a uměli to podat, tak by všude nebyl jenom Rytmus-nic proti němu nemám ale na Reaga přece nemá. Rytmusovi texty totiž nestojí skoro za nic ale tyhle od Reaga jsou krásný. Ty a já,Nejsem to já,Down,Bez tebe, Jedu facebook,Kalhotky,Až ti bude nejhůř,Nahoru. Některý songy jsou prostě smutný ale on umí i rozesmát a není při tom trapnej,to se v dnešním světě cenía nebo by alespoň mělo....
  • Reago, Voxel a Lipo jsou ty nejlepší rapeři v celý ČR. A je sladkej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit