Přejít na výpis diskuzí

Ralph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejvíc se mi teda líbil v schindlerově seznamu...ale ten voldemort taky nebyl špatný...a červený drak ani nemluvím...nevím co dodoat snad jen :SKVĚLÝ.....................!
    • Re:

      ja teda fakt nechapu,jak z takovyho nadhernyho herce mohli udelat tak hnusnyho voldemorta
  • já ho miluju..zbožňuju. dovede zahrát cokoliv a všechno výborně... nejvíc ho žeru v Schindlerovi a Krásné pokojské... ale i v těch nových flmech White countess a Nepohodlný je boží *3* *3*
  • Tak to je teda dobrý. Tady je napsáno že je ženatej s Alex kingston, ale s tou se už dávno rozvedl a pak žil s Francescou Annis, se kterou se oženil letos v únoru!!! *13*
  • oznámení

    Lidi, tenhle sexy chlápek vůbec ženatej není a momentálně je bez partnerky. Byli jsme letos v dubnu v Anglii a tam toho byly plny noviny.
  • Nej role? Anglický pacient a Schindlerův seznam... jako voldemort je perfektní...
  • Měl dostat Oscara!!!

    Za roli hraběte Almassyho v Anglickém pacientovi měl dostat Oscara!!Sice to říkám pod vlivem skutečnosti, že tohle je můj nejoblíbenější film, ale věřím, že by se se mnou shodla spousta dalších lidí...
  • jedině on

    Do tedka se mi libil jeden kluk,vzhledla jsem Schindleruv seznam a uz to bylo...Je to nejkrasnejsi muz planety,teda aspon pro me.Byl tam v tom filmu tak sexy,kdyz byl tak zlej,az to bylo hezke.Bylo mu tam nejak 30 ted mu je kolem 45,ale do ted je fakt jak mladik mooc krasnej chlap.Ve skole se nemuzu soustredit myslim porad na nej a chtela bych se jet podivat do Anglie nebo do Ameriky.Potkat ho tam,to by byl muj nejvetsi sen...Skoda jen ze bydlime v tom blbym cesku,tam v cizine jsou jini herci,nez tady,pro me vsichni nuli...Sorry...Proste jen muj Amonek ty ulizane vlasy a ta krasne drzena cigareta...Ja byt tou Helenou tak na nej skocim:-).Teda jestli byl i ve skutecnoti i tak hezkej....Nebo aspon podobnej...,tak by me osobne ho bylo lito obesit.Je nejlepsi,nejkrasnejsi herec... *14* *14* *14*
  • právě jste poznali aktéra mých erotických snů. V Šindlerově seznamu jako ulízaný esesák, potetovaný psychopat v Červeným draku s jizvou nad horním rtem - jeho dvě nejlepší role!!!
  • Sexoušek :D

    Tý jo, to je aspoň sexappel,........omg. nechtěla bych ho potkat sama v lese, by hrozilo, že skončím za katrem za sexuální obtěžování *15* *15* *15* *15* *15* no mňam
  • Remus

    Remuska by zahrál líp než ten vypatlanec co ho hraje... Voldemortova role mu vůbec nesluší! Štve mě že mu nakonec tu roli nedali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit