Přejít na výpis diskuzí

Rebecca Black

OSOBNOST 28.3.2011 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rebecca je podle mě fajn.A ostatní co jí nemáte rádi tak jí neposlouchejte.Někdo jí má narozdíl od vás rád. *1* *14*
  • Rebecca má docela utahaný hlas jen na začátku a dokola zpívá jen to Friday friday bože kdyby tam dala trochu jinej text.Pak ta písnička jde docela v poho a přiznám se i 5Angels jsou lepší než ona. *1* *2* *14* *4* *3*
  • zpívat neumí .. ale je docela hezká ... ale příde mi aji trochu namyšlená
  • *3* *14* *4* *5* *6* *7* *9* *13* *10* *11* *12* *16* *1* *2* *15*
    • nic o tom nevíš tak nepiš blbiny. *16*
  • mě Rebecca nevadí ale vypadá trochu namyšleně no *4*
  • Dyt vubec neumi zpivat a mysli si, buhvijaka neni hnevzda. Ale je fakt, ze bych ji rekla vic jak 14, mozna tak 16-17. Ale co se tyce zpevu, je to des...
  • Zajímavé,jak se vždy v těch klipech celou dobu vydrží usmívat,to bych nedokázal *1*
  • Tedy takhle blbě a jednostranně napsanej životopis jsem tu snad ještě nečet! Že klip vidělo 57 mil je už zastaralej údaj, navíc většina hlasovala "nelíbí se mi".
    Vyzývám správce na OSOBNOSTI.cz (jestli autor delfin nemá dostatečná oprávnění a dostatek soudnosti, aby svůj "výtvor" promazal a upravil třeba podle článku http://magos.osobnosti.cz/rebecca-black-odesla-ze-skoly-kvuli-neustale-sikane-3126 ), aby tu hrůzu smazal.

    BTW ten klip zpívala fakt strašně *11*
  • leamike
    Ten zpěv se opravdu nedá poslouchat, jestli jí to zůstane i v dospělosti, tak to chudák holka.
  • abigor
    další náctiletá rádoby zpěvačka. Kam ten hudební průmysl spěje? To je hrozný.. Miley Cyrus, Bieber a teď 14-letá Rebecca.. kur*a to nejde prostě.. za chvilku budou vládnout hudbě školačky a školáci - Bieber, Rebecca a potom náš národní trapas: luštěla nebo 5angels. Co bude další? To ani nechci vědět, o této krávě jsem se dozvěděl nedávno, snad těch debílků už víc nebude.. a o věčný zvýraznění se postarají ty ,,cool'' časopisy typu bravo.. ach jo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit