Přejít na výpis diskuzí

Regina Rázlová

OSOBNOST 17.10.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Rázlová,velice ráda bych se s Vámi setkala.Velmi často si na Vás vzpomenu v souvislosti s místem,kde nyní bydlí moje dcera.Je to vila,kde jste dětství i se svými kamarády
    a dětmi ze sousedství trávila Vy sama.Asi se mnohé změnilo,přebudovalo,spustlo,dům má své
    Ho ducha,své kouzlo.Chybíte mi se svými vzpomínkami Vy.Prosím o event.odpověď.Ber.
  • Vážená paní Regino,přeji Vám k narozeninám hodně zdraví,vitality a optimismu do dalších let a do dalších rolí,kterými potěšíte diváky - vždy tomu tak bylo.Ve Fan klubu , 30 případů majora Zemana, je Vaše jméno stále připomínáno a tak trochu jsme doufali,že byste si našla čas a jela cestu na lodi do Hamburku s Vašimi fanoušky a snad - i dalšími herci.Cesta proběhne na přelomu září/říjen... Bylo by nám opravdu ctí.Přeji Vám hezkou oslavu.
  • Vážená paní Rázlová. Chci Vám popřát k Vašim narozeninám vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí.Moc si vás vážím jako člověka a jako herečka jste úžasná. *3*
  • Je mi 57 let a herečku Reginu Rázlovou jsem znala, obdivovala. Krásná, milá žena. Přeji jí jen to dobré. *4* P
  • Regina Rázlová je velmi podobná, po mnoha stránkách a vizáží mé vzácné matce. Škoda, že jsem o ní zatím nenapsala román, ztělesnila by ji výtečně.
  • Teda nie Eva Pilarová ale Naďa Urbánková mala problém že ju využili.
  • Ludia Reginu Rázlovú nepoznajú, lebo radi čítajú bulvár. Zváštne že ju obvinili ale ludí ktorý ukradli peniaze neobvinili. Je to podozrivé. Eva Pilarová bola tiež zatiahnutá do pochybných podvodov kôli jej zlému manželovi ona o tom nevedela. Povedala že ona také trdlo sa dostala do problémov. Umelci sú čestný reto ich môžu lahko zneužiť. Bulvár o nich píše nezmysly lebo lebo ako povedal Karel Gott, ich nezaujkíma keď všetko funguje, oni chcú škandály. Keby to ludia nekupovali oni by nepredávali prekrútené príbehy, nesmysly. Je lahšie si príbeh vymyslieť ako vyšetrovať pravdu. Hlúpy ludia sa nestarajú o nich, dobrý ludia sa starajú.
  • Regině comeback moc přeju! je škoda že jí tehdy v národní divadle odstavilo vedení a že se pak nechala zatáhnout do podnikatelské sféry kde umělec nemá co dělat neb tomu prostě nerozumí a je naivní
    ale to je asi osud... tak teď už jen přeji hezké role zdraví a štěstí *4*
  • Ve 13. komnatě Reginy Rázlové a v různých článcích na Internetu jsou jsté rozpory . Jak to skutečně je ?
  • Paní Rázlová,
    nedovedu si představit, že jste tak otrlá a drzá, že po té co jste zničila sklářství na severu Čech, dokážete ještě vstoupit do podvědomí lidí jako herečka.
    • No asi by jste si měla zjistit kdo veskutečnosti stál za pádem českého sklářství a kdo nahrával tomu aby kontrolu nad trhy Skloexportu získal cizí kapitál.
      Asi budete dost překvapená a nebudete nadále napadat člověka, kterému se nic z toho za co byl viněn neprokázalo. Až si to zjistíte, máte jedinečnou možnost se paní Rázlové omluvit.
      Pokud se také ještě nemýlím paní Rázlová byla, je a bude vždy v podvědomí lidí jako herečka a na tom bláboly anonymního pisatele nic nezmění. Pokud budete namítat, že byla dcerou politika za dob totality tak si zjistěte jak se ministrem stal a jak mu například bylo oznámeno, že už nebude ředitelem chemičky v Ústí nad Labem.
      No pokud mě ještě chcete něco vytknout tak si něco zjistěte o mě a mém vztahu k politice KSČ před listopadem 1989 a pak až to vše zjistíte budete o poznání moudřejší. Mějte se fajn J. Men
      • Skvěle napsáno!!! Nenapsala bych to lépe!!!! Paní Regině přeji štěstí a klid. Vynikající herečka , krásná žena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit