Přejít na výpis diskuzí

Petr Rezek

OSOBNOST 14.5.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milý Péťo
    Gratulace,přání všeho nejlepší k narozeninám,hodně štěstí,zdraví,spokojennosti,lá sky.
    Krásné prožití vánočních svátků
    a šťastný nový rok 2011.
  • Hana Zagorová

    Hana Zagorová bude v pořadu Top Star dne 13.5 2010 na TV Prima ve 20 hod. Záznam bude na oficiálních stránkách. Vše očima spolupracovníků a manžela Štefana Margity. Zdraví Kamil *14* *14* *14*
  • narodeniny

    milý peťo, k vašim narodeninám vám želám pevné zdravie, radosť zo života a ešte mnoho síl k tvorbe vašej ďalšej hudobnej kariéry - vaša dlhoročná fanynka alica
  • Petr Rezek

    Milý Péťo
    Přání k Vaším narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Vše nej k zítřejším narozeninám.

    Vše nejlepší a hodně zdraví k zítřejším narozeninám přeje souznitel v dnu narození Hanky Kamil *4* *4* *4*
  • Je to takový ochránce Haničky na koncertech.

    Petr Rezek je takový ochránce mojí souznitelky dne narození Haničky-písničky na koncertech. Převzal žezlo od Karla Wágnera a je to zpěvák-ochránce. Jen bude chybět na mystery koncertu v Havířově 5.9 2009. To bude den před Hančinýma narozkama a mýma kulatinama. Zdraví Kamil *3* *3* *3*
  • paxik

    skup. M. Nopa

    od roku 1999 opět vystupuje s obnovenou skupinou Centrum a skupinou Miloše Nopa se zpěvačkou Hanou Zagorovou;

    tak z této informace jsem si sedl na zadek - kdy doprovázela skup. M. Nopa Hanu Zagorovou ?? *7* *5*
  • písnička Lucie

    Prosím již delší dobu hledám písničku Lucie chvíli stůj a nemohu se jí nikde vypátrat ráda bych si jí zařadila do své diskografie prosím jestli jí někdo má at se mě laskavě ozve děkuju moc předem *4*
    • Lucie, chvíli stůj - Tulák po hvězdách - Petr Rezek ...
      www.supraphonline.cz/album/1301-tulak-po-hvezdach?trackId...
    • Re: písnička Lucie

      Píseň mám na vinilu.Jirka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit