Přejít na výpis diskuzí

Richard Ashcroft

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pitros

    The Verve

    Bitter sweet Symphony moje nejoblíbenější písnička ze všech miluju ji je ůžasná božská originální prostě cool *14*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • muck

    lidi asi sem se zblaznila ale já ho snad miluju ten hlas a prostě bombaaaa.nejradši mám od něj bitter sweet symphony a love is noise a ještě c´mon people...prostě všechny.....muck *3* *4* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
  • hallooo

    Copak nevíte že vyjde v srpnu nové album?po 11 letech..už je venku první singl...
  • Hmmm....

    Nevím proč, ale děsně mi připomíná Skandara Keynese z Letopisů Narnie...Jsou si dost podobní a dokonce jsou oba ve znamení Panny *4* .
  • Richard!!

    Přesně tak. Kéž by se zase The Verve dali dohromady... Je to moje nejoblíbenější kapela. Je suprová. Od nich mám nejraději Bitter sweet symphony, Come On, Lucky man, Weeping Willow, Star Sail, Slide Away atd. Prostě všechny songy jso nejjjjj. Jen tak dál Richarde, jsi největší king. *3* *3*
    • Re: Richard!!

      ahoj já jsem Daniela,také jedna z největších fanynek The Verve a hlavně Richarda,škoda že se rozpadli *9* no,ale nedá se...věřím a doufám,že se dají dohromady *7* *3* tak se měj mooc pěkně a někdy se možná potkáme na jejich koncertech *4* *4* *3* *1*
  • Krása..

    The Verve poslouchám vždycky před spaním,úplně nádherně se mi při nich usíná.Na špatnou náladu jsou přímo trefní..Krásná kapela a krásný zpěvák;)A tky krásná hudba,krásný texty..Miluju The drugs dont work,Bittersweet symphony a One day.Richard má uklidňující hlas..:)
  • Borec!!!

    Jo zpívá bitter sweet symhony.Můj nejoblíbenější song.Škoda, že se už rozpadli *9*
  • Tak tento zpěvák zpívá mou nejoblíbenější písničku. Je moc zajímavej a charismatickej.
  • Hrozná fotka

    Na té fotce vypadá jako feťák.Vůbec se mi jako chlap ne,íbí,dokonce někdy zpívá i dost falešně,ale stejně se mi jejich hudba líbí.Co mě nikdy neomrzí poslouchat stále dokola je píseň Bittersweet symphony.Je to nejúžasnější skladba....je tak povznášející...Prostě ¨je to má nejoblíbenější píseň ze všech.
    • Re: Hrozná fotka

      Vypadá jako kretén. Tak od přírody. To máš recht. Ale co naděláš. Na každým se to nějakým způsobem vyřádilo. *15* Bitter Sweet Symphony je šíleně ohrátá a tím i kulervoucí. Mě osobně se od něj líbí společná skladba s Chemical Brothers - The Test! *5*
    • Re: Hrozná fotka

      U mě to je naopak. Já tohoto člověka už dlouho obdivuju a líbí se mi. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit