Přejít na výpis diskuzí

Richard Dean Anderson

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žije!!

    vy ste ale kokoti.. Richard Dean Andersnon žije a je zdravej... *16* *16*
    • destiny

      Re: Žije!!

      Já vím, že žije ten příspěvek měl být ironie *5*
  • jaruska199

    chyba

    ve filmografii chybí podle mě celkem důležitá role v MacGyverovi, nemyslíte *7*
    • evecka

      Re: chyba

      Sohlasím. Našla jsem, že ten seriál byl natáčen v letech 1985 - 1992, ale nevím jak se to dá doplnit. To musím kontaktovat administrátora??? *7*
      • jaruska199

        Re: Re: chyba

        taky jsem to zkoušela a nejde mi to... asi to musí udělat on, no...
  • Smrt herce

    Prý je už asi 2 roky po smrti.Zemřel asi roku 2006 na leukémii.Četl jsem o tom.Možná se ale jen skrývá.
    • Re: Smrt herce

      ja bych nerekla ze by se schovaval.....podle me zemrel na leukemii,protoze uz ve Hvezdne Brane byl takovy utahany. *9*
      • katy_kiki

        Re: Re: Smrt herce

        Ach bože on nezemřel na nic xD
        • Nechci to zase vytahovat protože je to fakt ubohá lež. Chtěla jsem jen, například pro nově příchozí, říct, nebudu opakovat to co už tady zaznělo mnohokrát, že Rick žije, ale jeho táta zemřel na leukemii a od toho asi vznikla tahle blbost.
    • 149.149

      Re: Smrt herce

      ty tomu věříš... *9* nezemřel,je živ a zdráv..tuhle pomluvu někdo vynesl 13.8. a ten kdo chodí na lide.cz na forum RDA tak tuší že tenhle den máme druhej Apríl *15* nevěřte všemu co čtete.. *5*
    • destiny

      Re: Smrt herce

      Tak pokut je to pravda tak hraje i ze záhrobí protože ve Stargate Continuum hrál *5*
  • OTÁZKA???

    *7* Ví někdo jak to dopadne mezi Jack O´Neillem a Samantou Carterovou?? Budou teda nakonedc spolu???? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* NAPISTE SEM! PLSSSS
    • 149.149

      Re: OTÁZKA???

      nj je to tajemnej seriál...a ktomu pořád to byli důstojníci takže spolu nic nemohli mít,je to nezákoné,ale když odešel do jakéhosi důchodu tak to si spolu mohli něco začít... jinak když Carterová odcházela na Atlantis dělat velitelku tak na Atlantisu když rozbalovala věci tak měla fotečku Jacka..fakt **nice Picture** *15* Myslím si že se nikdy nedozvíme jak to všechno bylo...Líbaček tam bylo až hanba ale vždycky to bylo buď v jiné realitě nebo ve snu xD *14*
    • destiny

      Re: OTÁZKA???

      Tak to se neví jistě, ale v SGA v díle Trio původně měl být rozhovor ve kterém se takřka přiznala, že sním něco má, ale tuhle část vystřihly. A pak se něco projevilo v Conntinuu. Ale to by nebyl stargate aby nám dal jasnou odpověď.
  • Pan herec

    Moc se mi líbí seriál Hvězdná brána.Si ce ne všechny díly,ale první řady jsou asi nejlepší.Nevíte,kdy budou H.B. znovu vysílat?Docela by mě to zajímalo.Plukovník O Neill je určitě zajímavá a rozporuplná osoba.Dnes má Pan Anderson narozeniny-takže Happy Birthday!
    • Re: Pan herec

      Na nově by měli stargate opakovat někdy na podzim - teda aspon to říkali. Jinak Rick je fakt skvělej chlap...
      • Re: Re: Pan herec

        Bude to 12. srpna.odpoledne.Kolem 15. hodny.Vysílají to na Nově od 1. dílu.
    • Re: Pan herec

      Jo no, prej dle některj článků je snad i mrtvej :/
    • Re: Pan herec

      prý tento rok, ale je to nepotvrzené
  • Ricky

    Ricky je vážně fajn. Zrovinka před Vánoci mi přišla jeho podepsaná fotka (krásnej vánoční dárek *4* )
    • Re: Ricky

      Prosím moc prosím pošli mi na můj email= zambina@seznam.cz kde si můžu napsat o podpis prosím *4*
  • Jednička

    Richi je prostě jednička.Bez jeho vtipných hlašek by byl svět chudej. A má nádherný oči *14* .
  • Peeet

    Doufám,že bude dostatečně hrát ve filmech SG. Je strašná škoda, že seriál už nepokračuje.... *9*
  • Zlatíčko

    Ahoj lidičky jsem ráda,že tu mužu být.Je to ten nejlepší chlap nenechám si v televizi s ním nic ujít.Všechno si nahrávám na video.Miluju ho. *14* *3*
  • Malej borec

    Nej herec, ktereho jsem kdy videl, skoda, ze se nenarodil o 20 let pozdeji, to by byl dneska jeste slavnejsi a popularnejsi :-)
    • Re: Malej borec

      Ale to by pak nebyl slavný, pakliže ho proslavil MacGyver

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit