Přejít na výpis diskuzí

Richard Dean Anderson

OSOBNOST 31.12.2006 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj já mám vlastně stejnou otázku jako Radka. chtěla bych poprosit ty kteří s tím mají zkušenosti o pomoc. Předem moc děkuju, můj email zuzik2301@seznam.cz *4*
  • lukasd
    všechno nejlepší *4*
  • Je nejlepší

    já ho prostě žeru *14*
  • richard

    lidičky rick je ten nejhezčí brouček jakýho znám a vážně je škoda že is too old *9* protože jinak.... *14* *14* *14* *14*
  • Rich

    Je to fakt nejvic sexi chlap ,kteryho znam ...A v jeho letech je co rict!!Vypada stale dobre!! *14* *1*
  • Zlatíčko

    Ahoj lidičky jsem ráda,že tu mužu být.Je to ten nejlepší chlap nenechám si v televizi s ním nic ujít.Všechno si nahrávám na video.Miluju ho. *14* *3*
  • Pan herec

    Moc se mi líbí seriál Hvězdná brána.Si ce ne všechny díly,ale první řady jsou asi nejlepší.Nevíte,kdy budou H.B. znovu vysílat?Docela by mě to zajímalo.Plukovník O Neill je určitě zajímavá a rozporuplná osoba.Dnes má Pan Anderson narozeniny-takže Happy Birthday!
    • Re: Pan herec

      Na nově by měli stargate opakovat někdy na podzim - teda aspon to říkali. Jinak Rick je fakt skvělej chlap...
      • Re: Re: Pan herec

        Bude to 12. srpna.odpoledne.Kolem 15. hodny.Vysílají to na Nově od 1. dílu.
    • Re: Pan herec

      Jo no, prej dle některj článků je snad i mrtvej :/
    • Re: Pan herec

      prý tento rok, ale je to nepotvrzené
  • Happy B-day Rick
  • Smrt herce

    Prý je už asi 2 roky po smrti.Zemřel asi roku 2006 na leukémii.Četl jsem o tom.Možná se ale jen skrývá.
    • Re: Smrt herce

      ja bych nerekla ze by se schovaval.....podle me zemrel na leukemii,protoze uz ve Hvezdne Brane byl takovy utahany. *9*
      • katy_kiki

        Re: Re: Smrt herce

        Ach bože on nezemřel na nic xD
        • Nechci to zase vytahovat protože je to fakt ubohá lež. Chtěla jsem jen, například pro nově příchozí, říct, nebudu opakovat to co už tady zaznělo mnohokrát, že Rick žije, ale jeho táta zemřel na leukemii a od toho asi vznikla tahle blbost.
    • 149.149

      Re: Smrt herce

      ty tomu věříš... *9* nezemřel,je živ a zdráv..tuhle pomluvu někdo vynesl 13.8. a ten kdo chodí na lide.cz na forum RDA tak tuší že tenhle den máme druhej Apríl *15* nevěřte všemu co čtete.. *5*
    • destiny

      Re: Smrt herce

      Tak pokut je to pravda tak hraje i ze záhrobí protože ve Stargate Continuum hrál *5*
  • Žije!!

    vy ste ale kokoti.. Richard Dean Andersnon žije a je zdravej... *16* *16*
    • destiny

      Re: Žije!!

      Já vím, že žije ten příspěvek měl být ironie *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit