Přejít na výpis diskuzí

Richard E. Grant

OSOBNOST31.12.2006 0:59
6 příspěvků

Nedokončil studia angličtiny a herectví na University of Cape Town a v roce 1977 založil s bývalými spolužáky rasově smíšenou kočovnou divadelní společnost Troupe Theatre Company. Frustrován sociálně politickou situací jihoafrické společnosti se roku 1982 vydal do Londýna, kde se nejdřív uplatnil na menších divadelních scénách (Donmar Warehouse). V roce 1985 byl nominován odborným časopisem Plays and Players na titul nejslibnější herecká naděje roku za účinkování v premiérovém představení hry Ronalda Harwooda Důlní dráha. Ve filmu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahopřání

tak dnes má tento mužný herec narozky tak mu přeji vše nej, a asi nejvíce to zdraví, i když vím že tento vzkaz nedostane.
    Obdivuji ho, je jeden z mála, který mě zaujal. Červený bedrník úžasnej - jse, ráda že jsem mohla být při jeho natáčení a další super fil Jack and Sarah a Pes baskervilský..
    • Re: blahopřání

Ty jsi byla při natáčení? Jaké to bylo? Přemýšlím, jaký je to člověk v civilu *5*
  • příbuzní?

je nějak příbuzný s h.Grantem? Díky za odpověď Agátka
  • Jo, to je pravda, je to vlastně i docela pěknej chlap *4*. Chtěla bych ten film na VHS, nebo tak. Nemáš to nahraný?
  • Měla jsem možnost zhlédnout několik filmů, ale nejvíce mě oslovil svou postavou Sira Percyho v Červeném Bedrníkovi. Bylo naprosto úžasné, jak dokázal vystihnout rozporuplnost, mezi lehkovážným anglickým aristokratem a odvážným Bedrníkem. Je to prostě Pan herec.
  • Viděla jsem několik filmů s tímto hercem a vážně si myslím, že jeho "grázlovský" obličej paradoxně seděl do role mazaného Červeného bedrníka ve stejnojmenném filmu. Tam byl naprosto úžasný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit