Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozky

    Dneska má narozky tak přeji vše nejky!!!!
  • Richard...

    Richard je úžasný kus chlapa a mozek mi nebere, že Marian dává přednost pubertálnímu spratkovi Robinovi. Ten seriál je dost přitažený za vlasy, ale přesto se mi líbí, i když jenom kvůli Richardovi...
    • Re: Richard...

      Jo, tohle každou chvíli rozebírám se svou mladší sestrou, ta je vysloveně naštvaná na Marian...A tak ji vždycky utěšuju,že je to jenom v bedně, čili iluze, a že by asi v reálném životě Marian dala přednost Guyovi.Někde jsem četla rozhovor s Lucy Griffiths, představitelkou Marian, ve kterém o Richardovi mluví v superlativech,jaký je milý a profesionální, že se na role dobře připravuje a o různé poznatky v tomto směru se umí i podělit..a že byl doposud její nejlepší herecký partner (jestli si dobře vzpomínám, o Jonasovi alias Robinovi se ani nezmínila..).
      • Re: Re: Richard...

        Není divu, že se nezmínila, když za zmínku nestojí. Je vidět, že Lucy to má v hlavě srovnané. *4* Já si pamatuju, že když jsem se na ty klipy z RH dívala poprvé na youtube a ještě jsem nevěděla nic o seriálu (bylo to někdy v listopadu, než ten seriál začali tady dávat), tak jsem automaticky předpokládala, že Marian se líbí, příp. bude líbit Guy, ne Robin, i když z názvu seriálu jasně vyplývá, kdo je hlavní hrdina. Ale RA má naprosto jasně větší charisma než Robin. A měl by ještě větší, kdyby mu nechali jeho hlas a otitulkovali by to. Pak by si Robin ani neškrtl.
        • marketaf

          Re: Re: Re: Richard...

          Ten jeho hlas je prostě úžasný. Hodně se mi líbí v těch večerníčcích pro děti - hlavně v dinosaurech :) No nic, dnes je 22.8. takže přeji vše nejlepší ! =)
  • RA na ČT 1

    Přátelé (nebo spíše přítelkyně;-),
    pokud nemáte po skončení Robina Hooda možnost podívat se na zde zmiňované seriály BBC na dvd, snad vás potěším zprávou, že 10.srpna po půl 10 večer dává ČT 1 další díl z Případů inspektora Lynleyho a k naší velké radosti to bude zrovinka ten, ve kterém si jednu roli zahrál i Richard! Tak si to užijme! Sára
    • Re: RA na ČT 1

      Tady jsou ukázky z toho dílu
      http://www.youtube.com/watch ?v=0wx1IyaCZPE
      http://www.youtube. com/watch?v=p23mf4XUf1Y&feature=rel ated
  • Náádhera

    je náádherný *14* A krásně se zle kouká *14*
  • Nadherna tvar,sexy telo,bozsky hlas a priam neskutocna charizma.To by som tak asi najstrucnejsie definovala nasho dokonaleho Mr. RA *14*
  • north and south

    No, já nevím, mají to na Amazon.com, ale nevím, jak se to odtamtud objednává, ani na kolik přijde poštovné...Taky bych to chtěla, jak na dvd tak i jako knihu - tu ale česky.
    Já mám od Elisabeth Gaskell jen Mary Barton, a to je výborná knížka. Kdo to neznáte, doporučuju. Je to ze stejného prostředí jako North and south, i ten příběh je podobný. Když jsem to četla, viděla jsem za každou stránkou obličej Richarda Armitage a Daniely Denby - Ashe...
    Co se týká Robina Hooda, tak tam vypadá pan Armitage skvěle, ale seriál jako takový nesleduju. Nemůžu si pomoct, ale nepřekousnu Robina, proboha, proč vybrali zrovna takového kluka...Tímto se omlouvám jeho fanynkám, ale jako Robin Hood pro mě je nepřekonatelný pan Michael Praed a ani takový HEREC jako je Kevin Costner, ho pro mě nepřekonal...Tedˇ to myslím hlavně po vizuální stránce...Hm, ale pan Armitage jako John Thornton, to je opravdu lahůdka, dokonce na okamžik převálcoval pana Darcyho z Pýchy a předsudku, kterého ztvárnil můj Nr. 1 Matthew MacFadyen - a to už je co říct. Milé dámy, neukamenujte mě...
    • Romány od Elizabeth Gaskell, Jane Austen a dalších mám velice ráda. Richard Armitage je výborný herec a už si v roli Pana Thorntona asi nikdy nepředstavím nikoho jiného. Knihu North and South jsem v češtině také nenašla, ale protože v nakladatelství ČAS právě vydávají od Gaskellové knihu Život s láskou, život bez lásky a v červnu vydali knihu Cranford, napsala jsem jim. Odepsali mi, že o vydání North and South v češtině vážně uvažují. Doufám, že nezústanou jen u úvah a tu knihu opravdu vydají. *4* *14* *3*
    • Re: north and south

      Tak NS knížka se snad dá sehnat na Neoluxoru tady:
      http://www.neoluxor.cz/cizoj azycne-books/english/pen-6-north-an d-south-d3t90128
    • Re: north and south

      Tak North and South knižně česky nikdy nevyšel, anglicky je dostupný docela dobře ve větších městech, v dobrých knihkupectvích s cizojazyčnou literaturou (vydalo nakladatelství Penguin, má to přes 500 stran, ale čte se pěkně). Nechat si to poslat asi nebude nejlevnější, řekla bych, že nakonec to poštovné vyjde na víc, než celé dvd...Nejjistější cesta je koupit si to v zahraničí, nebo si to nechat koupit od někoho, kdo tam má cestu.
  • Ricky

    Je to nádherný kus chlapa, díky němu stojí za to se dívat i na Robina Hooda, co zrovna běží na ČT1, i když je story trochu za vlasy přitažená..sice mě vždycky naštve, že lady Marian dává přednost Robinovi, když vidím Guye, zdá se mi to málo uvěřitelné...a všem doporučuju vyhledat si na youtube video Richarda, jak povídá malým Angličánkům pohádku na dobrou noc. Nádhera! Pokud umíte slušně anglicky, náramně se pobavíte i čtením komentářů ;o)
    • Re: Ricky

      No jo, to máš pravdu - mně osobně se nejvíc líbí Winnie the Witch, ale výborná je i o těch dinosaurech - jak perfektně mění hlas a akcent (dobrý je, jak mluví toho zlého dinosaura). Mimo ten nádherný hlas mu taky ohromně sluší ta trička. *3* Stydím se za to, protože to není hezká vlastnost, ale opravdu závidím malým Angličánkům takové večerníčky *3*
      • Re: Re: Ricky

        Sice jsem se náramně rozkecala už před chvílí, ale přece mi to nedá, abych se ještě nepřipojila k Tvé pochvale těch jeho triček.Marně přemýšlím,jak to originálně vystihnout...on je zkrátka k sežrání!!!Jak napsala jedna divačka: I could eat him with a spoon! :-)
        • Re: Re: Re: Ricky

          To se mi opravdu líbí, že i tady v ČR je taková spřízněná duše *3* Ty pohádky jsou fakt úžasné. Ani když jsem byla malá, tak jsem večerníčky tak nežrala. *15*
          Já jsem si z richardarmitageonline.com stáhla různé rozhovory Richarda z několika rádií a pak si to pouštěla do sluchátek, když jsem jela do školy. Není to k zahození poslouchat i před spaním. Je roztomilé, jak je pěkně stydlivý a rozpačitý, když přijde řeč na jeho početné fanynky z celého světa. Hrozně se třeba divil, když mu moderátorka četla dopis od fanynky z Itálie. Až z Itálie? nevycházel z údivu. No ano, jsou z mnoha zemí - Holandska, Německa, USA... Byl fakt překvapený - nebo že by byl tak dobrý herec? *4* Každopádně bude to asi moc příjemný a sympatický chlapík, mimo jiné... *14*
          Jo, a taky má hrozně dobrý smysl pro humor - třeba když se ho moderátor v rozhovoru o RH ptal, jak Keith Allen přišel při natáčení o zub, co vyváděl při natáčení, tak odpověděl, že proto, že si nečistí zuby *15* - a řekl to strašně mile.
          No prostě, jestli se i RA líbí na základě Robina Hooda, tak potom po North and South budeš úplně vedle. Nejen hlas, ale pak ty pohledy a jak se tváří...ach ach *14* I babička si ho zamilovala *3*
          • Re: Re: Re: Re: Ricky

            Z toho, co jsem o něm už načetla, bych taky řekla, že to musí být hrozně milý chlap, nemluvě o tom, jak vypadá...V nějakém starším rozhovoru stálo, že žije sám - nechápu!Na takového chlapa se snad stojí fronty,ne? Jak napsala jedna jeho zahraniční fanynka na you tube:kde jste, vy Angličani, tak dlouho schovávali takového chlapa!Kromě RH jsem viděla ještě detektivku George Gently na Hallmarku a tamtéž běželo i několik dílů Shakespeare retold, ale to jsem viděla jen okrajově a Macbetha,kde měl roli, zrovna ne...škoda!Na you tube jsou ale i ukázky ze seriálu z prostředí letecké záchranky The Golden Hour,vypadá tam skvěle, člověk by mu to věřil..prý je známý pečlivou přípravou na své role, s tou záchrankou snad párkrát trénoval a od té doby je považuje za novodobé hrdiny..Nakonec i k té roli Johna Thorntona řekl, že si dělal "research", že na prvním místě byla kniha, tu si prý zamiloval,pak že si udělal poznávací cestu po místech, kde se zpracovávala bavlna, někde jsou muzea...no,nevím, ale řekla bych, že tohle je dost nadstandard, že tohle herci běžně nedělají.Samozřejmě z toho pak vyplývá, že tu roli musel hrát fantasticky, už se na to těším!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ricky

              A viděla jsi the Vicar of Dibley? To je takový komediální seriál o vikářce "trochu" plnějších tvarů, která žije v jedné malé anglické vesnici. A v posledních 2 dílech toho seriálu se do té vesnice přistěhuje účetní Harry Kennedy (RA)a téměř okamžitě v sobě najdou zalíbení. Je to hrozně vtipné a roztomilé. Moc doporučuju. Tady je odkaz, jestli´s to neviděla (jsou tam oba dva díly)Fakt jsem místy smíchy brečela. *3* A RA to opět samozřejmě hrozně sekne. *3* http://www.youtube.com/watch?v=uY1oRj6opt8
      • Re: Re: Ricky

        Prý těch večerníčků bylo pět, jestli si to dobře pamatuju. A každý díl je údajně v jiném anglickém nářečí.A komentáře divaček jsou kolikrát fakt sranda,v tom příběhu "I´m not going out there" si chlapeček představuje, že v koupelně si ve vaně plné pěny čarodějnice perou spodní prádlo a vyvěšují to pak na šňůru...a jedna divačka tam píše, že se na slově "knickers" zarazila a už pak neposlouchala dál,neboť fantazie začala pracovat...;o)
        Já se na to samozřejmě taky dívám hlavně kvůli Richardovi,ale zároveň je moc příjemné poslouchat jeho krásnou angličtinu,např.jsem si pustila i tři rozhovory na téma hlavních rolí v Robin Hood series, Richard, Lucy Griffiths alias Marian a Jonas Armstrong alias Robin.A suverénně nejlíp mluví Richard, je to pan Herec.Nejvíc jsem se nadřela při poslechu Lucy, když jsem ji poslouchala, došlo mi, že je strašně mladá, i jazykovým projevem. V RH hraje zralejší roli.A těch 16 let mezi ní a Richardem bylo najednou hrozně moc poznat.V seriálu mi to tak nepřipadne, tam mi k sobě prostě pasují.Na druhou řadu RH se dívám prakticky jen kvůli Richardovi a fakt jsem zvědavá, o čem bude ta třetí, když už v ní nebude Marian...
  • dalia

    George Gently

    Zdravím všechny, právě jsem objevila, že dneska na Hallmarku (u nás v Plzni jde přes kabelovku) dávají od půlnoci film "George Gently" s Richardem!!
    *14*
  • Spooks

    V těchto dnech doporučuju kouknout na www.richardarmitageonline.cz - v souvislosti s rolí agenta MI5 Lucase Northa v 7.řadě Spooks (včera šel na BBC Prime 1.díl) a s pokračujícím natáčením 3.řady Robina Hooda je na těchhle stránkách spousta odkazů na nejrůznější rozhovory s Richardem, v novinách, časopisech i v televizi. Stojí za podívání!!
  • Happy birthday Thorin *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit