Přejít na výpis diskuzí

Richard Kruspe

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emigrate

    cao,nevíte někdo kdy přesně víjde(nebo uz vyšlo)CD Emigrate?Všude je jiná data *7*
  • Richard

    Vy se tady bavite o uplne blbosti to je asi jasne že někoho ma(vlastně ne on jenom sedi zasněny jen do vas a doufa ze vas někdy potka,že?!!!?) *10*
  • Richard

    On je uzasny. Z neho nieco zaujimave a to na nom strasne milujem. Jeho fotkami mam snad obsadenu polovicu hardisku. :))Najviac na nom milujem tie jeho oci. Su take zaujimave. *4*
  • jj..

    jj..richard dělá skvělou muziku a ještě k tomu je to krásnej chlap!! *4* hold vražedná kombinace! *15*
  • Emigrate

    cao,nevíte někdo kdy přesně víjde(nebo už vyšlo) CD Emigrate?Všude je jiná data. *7*
  • hovno přítelkýně

    Richard nemá přitelkýni *3* *13* buď v klidu *1*
  • richard

    čus sem nováček *1*naposílám fotečky oki??Mám fotku kde má v puse cígo a na ní vypadá fakt sexy *3* tak má nějakou babu?? *7* mě to fakt zajímá!!Teď sem se o něho dlouho nezajímala a nemám přehled *1* *1*
    • Re: richard

      a poši mi nějakou tu fotku s tim cigárem na muj mail MySaCeK.171@seznam.cz
    • Re: richard

      jo má přítelkyni byla sem šokovaná když sem se to dozvěděla hrála v richardovo klipu New York City a je to Margaux Bossieux a hraje v nějaký skupině Dirty Mary na bass kytaru..
  • Happy B-Day Richard !!!

    Happy Birthday, Richard ... *3* *14* Viel Glück, gute Gesundheit! Ich liebe dich! *14* *14*
  • nej nej

    všechno nejlepší!!!! *3* *3* *3* *4* *4* *5*
  • jason

    rammstein a hlavne on je super ja vim ze to sem nepatri ale zajimalo by mne jestli bodou fotky k patku 13 na tehle strance *3* ps je to nej skupina na svete

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit