Přejít na výpis diskuzí

Richard Müller

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tobě

    Ahoj, mojí oblíbenou postavou ze světa lidí jsi se stal po shlédnutí klipu Tlaková níže. To, jak ti padaly do tváře kapky deště, bylo beze slov.Navždy a přeze vše
    dobré i zlé , měj se krásně!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Děkuji mnohokrát za vyfotografování před koncertem dne 9.10 2009 v Plzni.

    Děkuji moc Richardovi Mullerovi za focení a podepsání vstupenky před koncertem 9.10 2009 v Plzni. Také děkuji jeho manažerovi, který mě vše zařídil. Byl jsem jediný z celé haly v na Slovanech, který dostal takovou přízeň. Zdraví souznitel v dnu narození Kamil z Ústí nad Labem. *14* *14* *14*
  • Československo???

    Tým osobnosti.cz, jste trapní. Když se koukám na slovenské osobnosti tak je místo narození "Československo". U českých osobnosti ale máte "Česká republika". Nechce se mi věřit, že to je překlep,,,najednou u všech Slováků *13*
    JSTE SUCHAŘI *9*
  • R

    Naprosto ho chápu!
  • Taky prosím o radu

    Nevíte někdo, jak se jmenuje nebo kde by se dala sehnat písnička Tlaková níž v Anglický verzi, jak ji zpívá v Kamarádovi do deště I, diky.
  • Souznitel v dnu narození.

    Jdu na Rýšu 9.10 2009 do Plzně na koncert, snad se k němu dostanu. Jsem domluven s manažerem ohledně focení. Zdraví souznitel v dnu narození Kamil *4* *4* *4*
  • Já a on

    Uplně se v něm vidím
  • Vše nej ke kulatinám přeje Kamil. *3*
  • lístky

    Ahoj.Nemáte někdo zájem o 2 vstupenky na koncert 12.10.2009 do O2 areny?Cena dohodou.havirka@centrum.cz
  • dsd

    Je hodný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit