Přejít na výpis diskuzí

Richard Tesařík

OSOBNOST 29.5.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Richarde, snad si na mě vzpomínáš, prosím o telefon na tebe. (Elektro, Na hutích 4, bývalý návštěvník každého koncertu). 773 826 250 Míla. Dík a měj se!
  • Dobrý den, chtěla bych vědět jaký byl můj děda, který bojoval po boku Vašeho otce. Zdolali spolu Dukelský průsmyk. Nemám žádné fotografie a snažím se pátrat po člověku, ačkoliv ho neznám, ale je to můj děda.

    jestli se tento vzkaz dostane až k Vašim rukám, odepište mi.
    Děkuji.
    Jaroslava Maksová

    e-mail genevara@seznam.cz
  • Pane Tesaříku,Vy jste se na Virtually a Neviditelném psu často zastával diskutéra Karla Janyšky - Kajana. Ten však již několik měsíců absentuje - nevíte, prosím, co s ním je? Děkuji za odpověď.
  • Prosím odpověď

    Prosím vás nezpíval náhodou Upedni v podání Rafikiho v Lvím králi II. ????
    děkuji za pomoc =)
    *7*
    • Re: Prosím odpověď

      to zpíval brácha.
  • Děkuji za vyfotografování se na pražském hlavním nádraží.

    Moc děkuji za vyfotografování se spolu dnes na pražském hlavním nádraží. Dnes jsem měl narozky spolu s několika celebritami a tento den a při odjezdu domů jsem náhodou potkal Richarda Tesaříka v hale pražského hlavního nádraží. Udělal mi radost k narozkám a vyfotografoval se semnou. Ještě jednou moc děkuji. Zdraví Kamil z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*
  • Ríša je fakt super

    Richard Tesařík je fakt skvělý. Jako jeden z mála hitmakerů devadesátých let zabrousil do rytmů regae a lehce ovlivněn Bobem Marleym ukázal tehdejším hopsandám, že to jde i jinak. Jen mě trochu mrzí, že v době, kdy jeho hity (resp. hity YoYobandu) dosahovaly vrcholné slávy, jsem si v klidu ulítával na výtvorech DJ Boba a dalších z nekonečného zástupu disco tvůrců. Nicméně po zhruba dvanácti letech, kdy jsem si prošel (asi jako většina z nás) celou řadou hudebních odvětví, mi jednou po cestě z práce začalo v hlavě burácet óóó Gejza...Nejprve jsem tomuto jménu, o které není u nás v Ostravě nouze nevěnoval příliš pozornosti, ale po několika dnech, kdy se mi ona známá melodie stále více a více vrývala pod kůži a já se ji nemohl zbavit, jsem lehce zabrouzdal na netu s nadějí, že song najdu, stáhnu, oposlouchá se mi a dá mi pokoj. Jenže co ten chlupatý pán s rohama nechtěl...nic jsem nenašel (možná hrála malou roli i skutečnost, že nejsem zrovna nadaný a trpělivý uživatel vyhledavačů) a tak jsem v době nejmasivnějšího rozpuku formátů mp3 navštívil hudební prodejnu a CD YoYobandu - Trocha z toho nejlepšího a ještě neco, jsem si prostě koupil a byl to zvláštní pocit...Ale ono je to stejně jedno, protože to stejně nikdo nebude číst a stejně to nikoho nezajímá, co? No tak ahoj
    • Re: Ríša je fakt super

      máš pravdu,zbožňuju Ríšu i YOYO BAND!!!!
    • myroslaw

      Re: Ríša je fakt super

      kdybys chtěl, vlastním komplet diskografii... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit