Přejít na výpis diskuzí

Richard Zevel

OSOBNOST 18.9.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dodatek

    Jo a taky trochu fotek z letního tábora(Letní Herecká škola)
  • Datum narození

    Omlouvám se ale já jsem se opravdu nenarodil 11.5.1994. myslím že server osobnosti.cz toto datum převzal ze serveru Ulice a tam mají bohužel datum špatné.Mají tam totiž složku Herci a také složku Postavy.Já mám ale profil jen v postavách, takže 11.5.1994 se narodil Jakub Farský a nikoli já. Děkuju už jsem to opravil ale ještě se to musí schválit administrátorem.Přidal jsem i krátký životopis *4*
  • teriiisek.15

    ....

    ahoooj...tak co jak je??????? *4*
  • RICHARDOVI

    Ahoj Richarde. Musim říct, že hraješ opravdu skvěle. Zajímalo by mne, jestli už máš nějakou holčinu? *4* Napiš na můj meil nebo sem, ale jestli samozřejmě nechceš, tak odpovídat nemusíš. Měj se, Verča *4*
  • kikinka

    Znám se s ním osobně!!!!Chodí na ARCUS(gimpl pro blby)
    *14*
    • Re: kikinka

      no myslim, že spíš ty jsi blb, když napíšeš místo gympl - gimpl. *15*
  • Richard

    ja ho v něděli potkala v hornbachu .. hledal s rodiči nějaký kytky , le je ve skutečnosti hezčí než v ulici :)) *14* *14* *14*
    • Re: Richard

      možná že si ho viděla v hornbachu ale já se s ním znám ale máš pravdu že je hezčí ve skutečnosti než v ulici
      • Re: Re: Richard

        Taky se s ním znám a je opravdu hezčí a sympatičtější, jak v Ulici ... *5* Jo a mimochodem špatný datum narození ...
  • Narodil se v srpnu (asi)

    Myslim , že se narodil až v srpnu
    • Re: Narodil se v srpnu (asi)

      Narodil jsem se v kvetnu!!! DILINKO
      • Re: Re: Narodil se v srpnu (asi)

        Zdravím všechny. Narodil jsem se 8.8. 1994 a je mi (zatím) 13 let.
        • Re: Re: Re: Narodil se v srpnu (asi)

          cau ricarde tak co jak de zivot a jak ste doleteli do prahy.Apojd na icq pud tam 30.7.08 v 17:00 hod pozdrav s krety od martina jak snam ukozoval ty triky s kartama a le to, poprvi jak sem ti vilovil kartu s toho basenu cau *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit