Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ricky si z toho určitě už nic nedělá

    Miluju jeho písničky, zvlášť "Maria". On je úspěšnej a už tady dlouho zpívá a taky si myslím, že si z nějakých drbů jako je homosexualita, nic nedělá. Je krásnej chlap a krásně zpívá. Já mu fandím...
    • on má všetky pesničky úžasne *4* taže asi tak *3*
    • Re: Ricky si z toho určitě už nic nedělá

      Já si myslím, že je gay doopravdy, kdesi to prej přiznal.Ale to je jedno, stejně je cool a sexy :-D
      A Maía je fakt úžasná písnička, souhlasím
    • Re: Ricky si z toho určitě už nic nedělá

      Presne tak! Máš pravdu, súhlasím s Tebou! *14*
  • Rickoušek

    mno nazdar děcka tag co máte už náký new photos Rickouška???
    esli cete tag vam sem naky dam
    ja mam totiz tajnou sluzbu a oni mi ho fotí
    tagze esli cete dam vam sem upo new super photo!!!! *14* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Rickoušek

      hahaha, co to meleš?
    • Re: Rickoušek

      sem s novyma fotkama *14* a sem jdu vlozit (jestli tu jeste nejsou) ty "docela" novy fotky pro Blender *14*
  • nádhera

    *4* je to pěknej chlap a ma nádherné písničky *3* *3*
  • Ricky je nejlepší !!!

    Byl jsem před týdnem na Rickym na koncertě v Madridu byl naprosto užasný zpěvem tancem vším byla to největší šou kterou jsem kdy viděl prostě bomba *4*
    • Re: Ricky je nejlepší !!!

      Mo tak to Ti mozem len ticho zavidiet *14*
  • Ricky Martin LIVE

    Tak jem si pustil dvd Black and White a připoměl jsem si ten super zážitek z Madridu je to krásně nahrané opravdu skvělé dvd!!!ale přeci jen v Madridu bylo ještě o něco více temperamentnější a větší publikum než v Portoriku z kterého je záznam a to je co říct když je to jeho rodná země možná to měli točit tam ale i tak je to bomba *4*
  • Ricky Martin

    Ricky je fakt good!!
    Strašně mocinky moc se mi líbí,ale svět ve kterém žije je dost vzdálený od toho našeho.
    Tagže nic nemůžeme dělat než jen doufat že se tu snad třeba možná někdy objeví.
    A to že o něm píšou že je gay to vůbec není pravda!! *10*
    A už mě tim začínaj fakt Sr.t!!
    Ale jek říkám oni pstě nemaj o čem psát tag si to enom vymysleli!!..
    Ae můj názor na to je:Ricky všichni ti na těhlech komentářích dokazují jaký k tobě mají vztah,nebo jag se komu líbíš!!..
    To je můj názor! *3* *4* *14* *14*
    Děkuji těm kteří mi dají za pravdu *4* *4*
    • Re: Ricky Martin

      Dívenky co si to tady namlouváte Ricky je super zpěvák ale je homosexuální a má rád pánský piss *1*
      • Re: Re: Ricky Martin

        Ano, mas pravdu, Ricky je super spevak! A k tej druhej casti je skoda sa vyjadrovat, lebo Ricky jasne povedal, ze homosexualna komunita by chcela, aby bol ich - ale on nie je!!! Alebo to mozes nejako dokazat???
        *13* Maloktory spevak robi tolko pre druhych ako Ricky, nemysli len na seba...
        Ricky is simply the best!!! Jeho pesnicky dokazem pocuvat nonstop, pomale alebo rychle, to je jedno:)))
        • Re: Re: Re: Ricky Martin

          RM nemůže přiznat svojí gay orientaci, protože by tak ztratil část svých fanynek.Navíc pochází z katolického jihu.G.Michael by dodnes zapíral nebýt toho že ho načapali.Jinak znaků že je RM gay je spousta je mu už 37 let,je svobodný,bezdětný,velmi dbá o svůj zevnějšek,má rád Madonnu a několikrát byl načapán a focen z přítelem stačí? Nechci ti brát iluze Ricky je super zpěvák a tanečník z velkým srdcem ale skutečnost je z 99 procent taková ale pokud si pravá fanynka nemělo by ti to vadit*13*
          • Re: Re: Re: Re: Ricky Martin

            Ricky má 36 rokov a preto že nie je ženatý a nemá deti, musí byť gay? Ja poznám vela ludí z môjho okolia, približne v tom veku a sú slobodní, bezdetní a sú OK. A že dbá o svoj zovňajšok? Myslím, že o mič viac, ako ostatní speváci. To tiež nie je dôvod:) Ani že ho odfotili s nejakým priatelom:))
            Aj ja mám vela priateliek:))) Ale znova opakujem, aj keby bol, mne to vôbec nevadí, lebo si myslím, že som pravá fanynka a viem, že Ricky je dobrý spevák, tanečník aj človek. *3* Prajem Ti všetko dobré. *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ricky Martin

              Omg fanynky, pořádně si pročtěte internet i tištěné deníky a najdete tam, že vychovává dvojčata, které mu porodila za úplatu náhradní matka, že je vychovává společně se svým přítelem v Portoriku. A že je gay, to vůbec není špatné, prostě se tak narodil, přitahuje ho něco jiného a podle mě se k tomu staví stejně otevřeně jako Elton John.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ricky Martin

              Ano, opravujem sa - Ricky má 37 rokov:)
              Ako ten čas uteká:))))) *3*
  • L.O.V.E

    ty vado on je uplne total sexy *14* hrozne moc bych ho chtela videt na koncíku nebo proste zive *9* a to jeho DVD jsem videla kousek na Youtube ae chci si ho koupit *14* Ricky je nejlepsiii a hrozne krasnej *14* *14* *14* *14*
  • Ricky má nový duet !!!

    z Erosem Ramazzottim je to pecka poslechněte si na You Tube *4*
    • Re: Ricky má nový duet !!!

      No konečne, už som si myslela, že sem nikto nechodí, to by bola škoda, lebo Ricky je super! Aj ten nový duet.. *14*
      • Re: Re: Ricky má nový duet !!!

        Je pravda že Ricky je momentálně více populární v jižní Evropě a v jižní a taky severní Americe než u nás. Nevím jak je to na Slovensku?!U nás byl nejvíc slavný od roku 1998 až 2001 ale věřím že nás skalních fanoušku je tady i tak dost *4*
        • Re: Re: Re: Ricky má nový duet !!!

          To dufam aj ja. Zasluzi si mat svoju hviezdu na hollywoodskom Chodniku slavy *3*
  • Orientace

    Ahoj všem. Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, zda je ricky homosexuální nebo heterosexuální? Děkuji za odpoved. jinak Ricky je uple bezva zpěvaák!!!=)
    • Re: Orientace

      Ricky je GAY jak poleno ale na tom přece dnes už nic není ne?! *5*
      • Re: Re: Orientace

        Máš pravdu, aj keby bol(ale on nie je) dnes už je to jedno! Dôležité je aký je človek, aké má srdce a Ricky je výborný spevák, tanečník a myslí aj na druhých. Takže je zbytočné sa nad tým pozastavovať. *3*
        • Re: Re: Re: Orientace

          Pro lauriku: Je to gay ty pičo, veřejně se přiznal a dokonce se svým přítelem vychovává dvojčátka na ostrově Portoriko. Dvojčátka mu za úplatu porodila náhradní matka, která byla uměle oplodněna jeho spermatem. Pardon slečny, ale prostě realita je taková, jaká je, není taková, jakou si ji vysníte! xDD
    • Re: Orientace

      Mozes byt kludna, Ricky je hetero...To len bulvar nema o com pisat, tak si musi vymyslat. Netreba vsetkemu verit. *9*
      Tesim sa, ze nas pomalicky pribuda *3* Prajem vsetkym vesely Silvester a stastny novy rok *3*
  • je nebo není,?

    MĚ JAKO CHLAPOVI SE LÍBÍ A MOC
    • Re: je nebo není,?

      aj mne jako žene se líbí a moc, moc, moc!!!:-))) *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit