Přejít na výpis diskuzí

Rita Ora

OSOBNOST 10.4.2012 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Rita Ora je dobrá zpevačka, ujde

  • Kráska s krásným hlasem. Když ji slyším chce se mi tancovat a bavit se *2* Jediné co moc nechápu to, že si nechala zmrazit ty vajíčka. Vždyť šance, že se pak ujmou je jen 17%, škoda peněz,raději to měla dát na charitu. *3*
  • Vše nej rito k tvým 27nam,čas letí jak kdyby ti bylo včera 26,mám tě rada-tva fanynka!:-)
  • Si celkom mila spevacka a dobre spievas iba v x factore si bola neferova laurin bola ovela lepsia ako luisa jej nadrziavala oiba preto lebo je blondina a chuda ako ty a to ze laurin bola kus tučnejsua nevadi je tak isto krasna mala vyhrat ona
    • To, že mněla svůj názor ale neznamená, že někomu nadržuje. *3*
  • celkem dobrá zpěvačka a to že byla porotkyně v x factoru to už něco znamená *3*
  • Rito jsi skvělá zpěvačka. A moc si to na podium užíváš je to vidět na summertime ballu když máš red dress and half ponytail :-D jsu ráda ze muzes zpivat a neprestavej!
  • Nic moc Rito !! ve zpívání ... nemusíš se tomu věnovat když si krásná věnuj se Modelingu protože bys uspěla si krásná v obličeji máš Luxusní figuru tak do toho
    • Mlč je to skvělá zpěvačka *16*
  • Ahoj Ritusko hodně moc se mě libis v každém video clipu a na každé fotce jsi pro mne velmi báječná sexy kouzelná jahůdkova víla která se mě hodně moc líbis Ritusko s pozdravem tvůj přítel z České Republiky Přemek.
  • Ona je moslimka?
    • To, že se narodila v bývalé Jugoslávii albánským rodičům, neznamená, že je muslimka.
      • A je to napsáno v jejich údajích, nakolik jsou pravdivé, ale ví jen ona sama
  • happy birthdayy rita *1* *2* *15* *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit