Přejít na výpis diskuzí

River Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love you ...

    I love you River. Forever...
    • Re: I love you ...

      ILY *4*
  • River4Ever

    Byl to nejnadanejší a nejkrasnejší herec.Každy den se ptám proč *7* *7* ?!! Udělal blbost a to se mu nevyplatilo.Nedá se to vrátit.Doufejme jen v to že se všichni jednou potkáme v nebi!
    Hlavně musí zustat v nás, v našm srdci a jeho duše nebude zapomenuta!!

    River4Ever!!!!
  • Neviděl sem snim moc filmů ale pěknou roli hrál v pobřeží moskytů to je fakt moc hezkej film někdo o tom mluví jako o nejhorším filmu Harrisona Forda ale to já si nemyslim, ještě když s nim hrál právě River škoda ho moh to bejt nadějnej herec
  • ***

    Angel
    • Re: ***

      Zemřel opravdu tak jak uvádí "oficiální" verze?? Kdo ví co je pravda a co není...??
      • Re: Re: ***

        Doteď jsem si myslela, že se všeobecně ví, že bral drogy a zemřel v Deppově klubu na předávkování. Hodně se o tom v té době psalo. Ale rozhodně ho neodsuzuji! Je to spíš smutné. Škoda ho.
        • Re: Re: Re: ***

          To, že to s nim švihlo ve Viper room se všeobecně rozhodně ví. Ale je brát drogy a "brát drogy"...
      • Re: Re: ***

        Chtěl si zkusit jaké to je být v rauši a takhle dopad. Kupodivu na to, jak svobodomyslné měl rodiče, tak na ničem nebyl nic nebral. Až ten osudný večer no. To zinscenoval Depp, pač věděl, že kdyby žil dál, byl by slavnější než on
        • Re: Re: Re: ***

          Já mám za to, že od "Idaha" si semtam svátečně něco šňupnul (koks). Celej život byl "ten zodpovědnej", co vydělával a staral se o sourozence, tak se urval ze řetězu až v 21 (místo ostatních, co je to potkalo v pubertě) a začal s RHCP občas obrážet party. Se jeden nemůže divit, že si chtěl taky něco užít jako všichni...A Johnny za to může, to byl, pane, plán :-))))
  • Je neuvěřitelné, že včera to bylo 13 let co zemřel. Byl to fantastickej herec, dnes mohl být megahvězdou. Zbytečná smrt, moc zbytečná... *9* *9* *9*
  • River

    Jeden s nejlepších herců,které znám.Krásnej,ale hloupej,vůbec nemusel zemřít...:-(
  • In the arms of the angel

    Lidé milují filmové hvězdy nejen proto, že mají vše, nač si vzpomenou, ale také kvůli tomu, že až zemřou, něco tu po nich zbude třebas ve formě vynikajícího filmu. To, čím obyčejní smrtelníci nedisponují. A čím drastičtější a nečekanější smrt tím lépe
    • Re: In the arms of the angel

      No, já nevim ale mně nepřipadá, že by film byl něco tak úžasnýho, co by po mně mělo zbýt, je to jen film - nikomu tím nepomůžeš, není to nic velkýho (a to filmy miluju, ty jeho dvojnásob). Je fakt, že smrt někoho mladýho tvoří auru tajemna, u těch slavnejch to platí dvojnásob. Smrt holt lidi fascinuje a takovej herec už potom nemá co zkazit, ničím se ti nezprotiví, nezačne klesat na popularitě a brát sračkoidní role, nezačne prosakovat bulvárem, jakej se to z něj stal šmejd, jak zas má jinou ženskou...atd, zůstane nesmrtelnej a nezkaženej. Vezměte si, kdyby třeba těsně po The Doors umřel Val Kilmer - říkalo by se, že by se stal největším hercem HW a tyhle dohady by trvaly dodnes. A kde je teď? S reputací někoho, kdo "na to kdysi měl" točí kraviny. River měl kur*a talent a je ho děsná škoda nejen po stránce herecký, je to moje numero uno, a viděla jsem skoro všechno, co stvořil (Mé soukromé Idaho - dokonalost). Zároveň ale těžko říct, kam by se jeho další život ubíral a jestli by vůbec dál hrál a stal se vůbec, bez oný aury tajemna, tím, kým je teď. Mít ale možnost, že by žil, tak bych to ráda riskla *1*
      • Re: Re: In the arms of the angel

        Tohle je pravda. Co k tomu dodat - musíme si vážit všech herců, živých mrtvých
  • Krásnej a nadanej herec. Škoda, že musel zemřít tak mladý.....
  • a

    bylo to moje zlaticko
  • 3koda

    Krásnej kluk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit