Přejít na výpis diskuzí

Rob Bourdon

OSOBNOST 18.7.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baaruushkaaa

    :-*

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mooc krasnej a nejvetsi borec *14* *14* *14*
  • clarris

    Heh xD

    Já ho prostě žeru ... on je úpě nejvíc *14* xD
    • lplady

      Re: Heh xD

      Rob je dobrej týpek *4* a teda jako jeho sólíčko v Brně nemělo naprosto žádnou chybu *14* *1*
  • Rob je k sežrání

    Rob je úpe k sežrání.....miluju ho hlavně za bicíma,ale samotnej je taky božskej........mmmmm.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Rob je k sežrání

      Rob je ten neeeeeeeeej bubenik na světe mám ho ráda *14* *15* to co s těma bubnama předvádí hlavně na někerych koncertech u Bleed it out je neuveritelnee.
  • boobikaaa_lp

    Rob ..

    jasné Rob je dobrý chlap :D vždycky to jeho solo při BIO .. to nemá chybu ..
  • chantellelionmon
    1. všechno nejlepší našemu nejmilejšímu bubeníkovi
    2. krucifix, tady si ty lidi píšou výšky, jak se jim zachce, 193 cm fakt nemá, je přibližně stejně vysokej, jak Mike, kterej má 180 cm
  • vladish

    ...

    boužel nevím ale zkusím zapátrat a dám ti když tak vědět
  • mikes38

    Robiiiiiiik

    Rob je upe uzasnej bubenik a strasne peknej chlap ale jak mel dlouhy vlasy tak vypadal docela divne ale s kratkejma je k sezrani *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15*
    • pstrosik

      Re: Robiiiiiiik

      jo s těma dlouhyma vypadal fakt divně ale ted na premiéru taransformers 2 si je zkrátil konečně. Zrovna si je moh nechat na ježka *1* *1* A ještě nevíte někdo od kdy nosí ty brýle?? V klipech je ale nemá. poprvé sem ho viděla s brýlema na DVD o natáčení MTM. Takže nejspíš rok 2007 ale možná už je měl i jak byl mladší to fakt nvm... Ale jinak Rob upe nej bubeník souhlasím s Angie že to co s těma bubnama předvádí je opravdu neuvěřitelné *1* *1*
      • Re: Re: Robiiiiiiik

        rob brejle nosi uz od zacatku akorat ze na koncertech a v klipech ma kontaktni šošovky *4*
  • linkinwoman

    Robíííííííííííííík

    Rob nosí brýle už pěkně dlouho,fakt.A ty dlouhý vlasy mu opravdu neslušej.A souhlasím s Mikes 38 s těma krátkejma vlasama je k nakousnutí. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • mikes38

      Re: Robíííííííííííííík

      myslim ze kdyz se LP rozpadnou tak to bude proto ze jim linkinwoman sezrala bubenika *15* *15* *15*
    • pstrosik

      Re: Robíííííííííííííík

      No jako já sem si to myslela že ty brýle už asi nosí dýl no.. Takže vlastně sou skoro všichni z LP slepouši *1* Chester nevidí bez čoček skoro nic, Mike je na tom ještě hůř, Joe taky nosí brýle, Rob jak by smet, snad jediní nemají brýle Brad a Dave a to kdoví jestli je nemají ale myslim že ne... aspon sem je teda ještě z brýlema neviděla... *1* *3* *1* *1*
      • linkinwoman

        Re: Re: Robíííííííííííííík

        JÁ JE TAKY NEVIDĚLA S BRÝLEMI,NO AE JAKO SLEPÁ SKUPINA,A JAK JSOU DOBRÝ *15* *1*
        • pstrosik

          Re: Re: Re: Robíííííííííííííík

          No to jo!!! *1* Nikým nenahraditelní..prostě The Best Band!!! *1* *3* *1* *1* *14*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: Robíííííííííííííík

            ANO,ANO.JESTLI SE ROZPADNOU TAK SE MNOU THO JE JASNÝ-DEATH- *14*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: Robíííííííííííííík

              No tadši mi o tom ani nemluv...!! Na takové hrozné věci ani nepomýšlím.. Brrr strašná představa.. *7* *8* *8*
  • linkinwoman

    ROB

    NO TO JÁ UŽ TAKY RADŠI NE.ANI NWM CO MĚ TO NAPADLO. *7* *7* A CO ŘÍKÁŠ NA TO ŽE ROB MÁ TEĎKA TY DLOUHÝ VLASY *7* *1*
    • pstrosik

      Re: ROB

      Lepší byly ty ta krátké. *3*
      • linkinwoman

        Re: Re: ROB

        no to teda *1* *1* *1*
        • pstrosik

          Re: Re: Re: ROB

          tak co ty víš třeba dostane zpátky rozum jako Brad a nechá si to zase ostříhat. *5* protože Bradovi to dost prospělo jaký féšák je zas z něho.. *1* *14*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: ROB

            přesně,ae mohlo by mu svitnout........ptž v těch krátkých vlasech byl dost sexy *15* *15* *14* *14* *14* *14*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: ROB

              to by teda chtelo *15* *15* *15* *15*
  • linkinwoman

    ???

    NEWÍTE NĚKTO JESTLI TEN ROB UŽ NĚKOHO MÁ ČI N?? *7* *7*
    • Re: ???

      ma nejakou blondinu ale jmeno neni znamo...ale uz se s ni ukazuje...
    • mikes38

      Re: ???

      myslim ze j na jednom blugu bylo napsany i meno ale uz nwm na kterym a prej je problem se na ten blog dostat ja ho kdyztak zkusim najit ale nic neslibuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit