Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pls

    Nemáte někdo pls jeho mail???Byla bych vám za něj vděčná. *14*
  • Muži jako Joffrey

    Holky určitě jsou muži jako Joffrey(Robert), jen někdy je potřeba koukat kolem sebe...ve filmu se taky Angelice Joffrey nelíbil a nakonec se do něj zamilovala a najednou ho viděla hezčího :-) Já na slaďárny nikdy nevěřila, dokud jsem to nezažila. Přítel se mi nikdy nelíbil, nevšímla bych si ho, ale on si mě získal tím jaký je a miluji ho jako nikoho a ted ho vidím jako nejkrásnějšího a nejlepšího muže na světě:-) Tak holky doufám,že také poznáte nějakého Joffreye...držím vám pěsti *14*
  • .

    Jeho otec André Hossein byl skladatel perského původu a matka Anna Minevskaya židovská herečka z Kieva (Ukrajina).
  • Film

    Miluji tentopříběh je úplně super dokonalý nebo ja nevím prostě je ti super . Miluju to a pořád to budu mít v sobě tak papa lidi mějte se a At zije Michele a Robert papa. *3* *1*
  • Jofreye

    je úchvatný a nádherný a skvělí, no takového kluka bych chtěla mít *14* *4*
  • Žofré

    Je tak úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • amoreitalia

    Láska na polštáři

    Tip pro fanynky Roberta Hosseina: Na dvd vyšel minulý rok film s Brigitte Bardot a Robertem Hosseinem s názvem Láska na polštáři. Film lze koupit na http://www.bontonland.cz/film/roman ticky/Laska-na-polstari-Le-Repos-du -guerrier-458149.html
    Já už se na to chystám *3*
    • janickadp

      Re: Láska na polštáři

      Ta stránka na ten film je: http://www.bontonland.cz/film/roman ticky/Laska-na-polstari-Le-Repos-du -guerrier-458149.html?PHPSESSID=9d4 33aa2717e6a3f784ab4b15f873d2c
    • soliter

      Re: Láska na polštáři

      žádný film tohoto názvu tam není.
  • Jofreye

    jo to bych přeca řekla že ho milujem *14* asi jsme všichni stejné, když jsem ho poprvé taky viděla a to v Angelice byla jsem jeho něhou, láskou a osobností přímo okouzlena a hned jsem za zamilovala. *4* nic víc se asi nedá říct než, že je fentastický *14*
  • jofreye

    ked som prvy krat videla roberta hosseina bola som ocarena takeho muza mat bola by som najstastnejsia zena na svete co dodat milujem ho......
  • proč?

    To bych teda také vědět proč? *9* Je skvělej a jako muže bych si ho rovnou vzala za manžela, ale nwme přec jakej je normálně, ale kdyby byl jako v Angelice, tak bych ho brala všemi deseti. Co vy? MILUJIHO *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit