Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeoffrey de Peyrac

    Ahoj jestli milujete Roberta, tak jako já, tak bych prosila jestli byste mi neposlali nějaké jeho fotky.
  • Joffrey de Peyrac

    cauky§ pripojuji se k zadosti o zaslani fota roberty hosseina jakozto statneho Joffreye de Peyraca z Angeliky... ja tam fakticky moc dokonalej... dekuju mocinky Dany
  • Robert:)))))

    já ho prostě žeru:) V Angelice vypadal přímo sexy:) Nemáte někdo na compu jeho fotku? Dyžtak mi ji pošlete na mail:)) LUcy
    • Re: Robert:)))))

      Taky ho miluju v Angelice je skvělí v prvním díle,je nejlepší.Škoda že nemá pokračování,aspoň jeden díl,ale nejenom Joffrei ale i Angelika je taky skvělá,oba jsou skvělí.Mějte se musím končit Ahoj příznivsi Roberta Hosseina. *3*
  • samozřejmě je ještě straaaaašně moc přitažlivej a krásnej.. je na něm něco čemu by žádná neodolala.. všechny filmy o Angelice si pouštim strašně často protože miluju se na Joffreye koukat a k tomu na hudba........... paráda!!!!!!!
  • Naprosto skvělej herec!!!

    Miluju všechny filmy o angelice a peyracovi.. nádhernej příběh doplněnej úžasnou hudbou (škoda že nikde nemůžu stáhnout ten soundtrack, moc bych ho chtěla) .. do roberta sem se ale asi zamilovala :-D v tom filmu je vážně naprosto super.. :-)
  • Je prostě úžasný....

    Miluji ji ho již od dětství. Je prostě úžasný a krásný. Takového muže jsem jako je Robert Hossein jsem ještě nikdy neviděla. Miluji ho....
  • Pro Darsty

    Už jsem ti napsala na mail... A jinak pro ostatní: Stejně si myslím, že i Robert Hossein je stejný ve všem jako Jeoffrey... :)
  • adresa

    Všem, kteří mají rádi Roberta Hosseina: v úterý 20.12.2005 na Primě vysílali film Profesional, ve kterém tento herec hrál. Nevypadal sice tak přítažlivě jako Joffrey, ale byl to on. Také jsem ho jako malé děvče měla ráda, snila o svém idolu a sbírala vše, co se o něm napsalo. Dnes už tuto svojí sbírku nemám, ale i dnes se ráda na Michele Mercier i Roberta Hosseina dívám. Toužíte-li mu napsat, je to velice jednoduché, pokud umíte francouzsky či anglicky .... adresu poslu na mail.
    • Re: adresa

      jj pls posli *4*
  • :)

    Všichni píšou,že milují R. Hosseina. Já to uvedu na pravou míru. Nemiluju Hosseina, ale Joffreye de Peyraca. Tak nějak bych si představovala svého buducího manžela: krásnej, milej, hodnej, obětavej, přitažlivej, zodpovědnej, výkonej:) .....
  • Robert

    je fakt skvělej ve všech dílech Angeliky.Fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je sladkej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit