Přejít na výpis diskuzí

Robert Merle

OSOBNOST 31.12.2006 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    vzhledem k tomu, že jsem se v posledních letech zaměřila na historické knihy, vytáhla jsem ze své knihovny "Dědictví otců", k němuž mám ještě následující díl "V rozpuku mládí". Na obálce jsem se dočetla, že má román 6 dílů. Proto se snažím najít následující díly. Předpokládám, že 3. díl by mohl být "Mé dobré město Paříž" a 4. díl "Vladař na scéně". Poradí mi někdo, 5. a 6. díl. Nerada se pouštím do četby, když neznám celou sérii a tudíž mám v závěru otevřený konec.
    Předem děkuji. Olga
  • Dotaz

    Dej ktere knihy? *4* napsal jich vycero nemilim li se.. a vsechny mi zas az tak uzasne neprijdou. napr. Muzi pod ochranou.. Opravdu jsem misty nevedela, jestli si dela srandu, nebo to mysli vazne, jestli se mam urazit a brat si nektere veci osobne, jakozto prislusnice jisteho pohlavi, nebo se mam na vsechno vykaslat a nechat se tahnout dejem..
    Ovsem mas pravdu, JE to vyborny autor a vi jak psat a jak psat dobre. Nejradsi mam z jeho knizek Malevil, stoji to za to, urcite se na to mrknete *3*
    • Re: Dotaz

      Muzi pod ochranou jsou genialni, ostatne jako velka cast knih tohoto skveleho autora...
      (A pri vsi ucte by si Roja mela obecne knizek precist vic, aby si trochu oprasila gramatiku... :-) )
      Doporucuji take Smrt je mym remeslem, neni to tak davno, co kniha vysla v edici Lidovych novin.
      Prvnich sest dilu historicke serie je take uchvatnych, klobouk dolu... pokud si nekdo najde cas, urcite stoji za to. Novejsi casti jsem zatim bohuzel necetla.
      Hezke pocteni!
  • Názor

    Skvělý autor doporučuji!Děj knihy vás pohltí a nebudete moct odtrhnout oči! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit