Přejít na výpis diskuzí

Robert Rosenberg

OSOBNOST 29.8.2007 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bych si o něj ani kolo neopřela, fakt humus. *11*
    • Konečně rozumný názor. *5* *4*
  • Rob

    Robert je úžasnej a krásnej ! A myslím si, že tím svým vztahem k sexu se od ostatních chlapů ani moc neliší s vyjímkou že to zveřejňuje a nebojí se o tom mluvit před tolika lidma.. takže moc nekritizujte :P
    • Já ho nekritizuji za to, že to dělá, to je přirozená věc, ale když przní proti jejich vůli mladé holky a ještě o tom s pýchou vypráví a svá videa vystavuje na odiv světu, je to hnus. Přijde jednou do pekla. *16*
  • ...

    Rosenberg a hnusnej?? Nebo magor?? Nikdy jsem neodivovala jeho tip "filmů", ale ne jenom že je poměrně hezkej, ale i působí sympticky. Myslete si o mě co chcete...
    Snim bych si nechala říct ;o)
    • No ano, další živočišná rozhoďnožka, že. *1* *6*
  • nadrzenej uchylak

    rosenberg je jenom obycejny nadrzeny prase.na jedne akci kterou moderoval mi chtel vojet segru!nastesti mu utekla ale klepala se jak ratlík!nechápu jak ho někdo může obdivovat...
    • A pak jsi se probudila *7*
  • provas

    dokázal že blb..

    ...když řekl,že přišel o panenství místo panictví..viz youtube prominenti Rosenberg
  • Banda magorů...

    Když tak čtu příspěvky v této diskusi tak usuzuji,že jste tu magoři všichni včetně Rosenberga... *15* *1*
    • Re: Banda magorů...

      Proč jsou ty holky magoři?Protože řeknou co si myslí?A když je Rosenberg magor tak proč sem lezeš?Tak nevím kdo je tu magor.
      • Re: Re: Banda magorů...

        no ty,slapko
  • penis

    Vždy když koukám na fotky na amatérech zakázala bych chlapům se svlékat ten penis je fakt hnusnej(podotýkám že jsem heterosexuál)vagína je naopak krásná a je zajímavé jak je každá jiná.
    • a pe*is neni snad každý jiný? :D prober se buzíčku
    • Re: penis

      tak kdyz je hnusnej,tak co si ho tam nechavas strkat....na to je ti dobrej,trosku divna,typicka zenska krava
    • Re: penis

      To je pravda že na nahým chlapovi nic není.Kdežto ženy jsou krásné.Závidím holkám který mají veliké pysky ja mám mrňavý a hrozně mě to štve.
      • mě se víc líbí nahej chlap než ženská, taky jsem hetero že... *5*
      • Re: Re: penis

        ty mas maly pysky ? boze ,ja te CHCI !!!
      • Re: Re: penis

        mrňavý sou hezčí, buď v klidu :-) *5*
    • katush-ka-001

      Re: penis

      xDxDxD
  • joo

    Já bych si dala říct ošukal by mi mozrk z hlavy je sexy kocour viděla sem jeho všechny filmy má ho mega
    • Re: joo

      http://soutez.kinotip.cz/vyhravej.p hp?id=371
  • celebrita222

    od rána do večera!!! :-**

    Já bych snim ŠUKALA od rána do večera!! on je tak božský!! áááá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* '
    Vše nej! *14*
  • rosenberg je magor

    rosenberg je jen nadrzenej magor kterej nema nikdy dost!! *16*
    • Re: rosenberg je magor

      Možná proto ho každá chce, že nemá nikdy dost...!!! *7*
    • Re: rosenberg je magor

      tohle si myslis ty!:D boze nezavid ze je skvelej! *14* *14* *4* *4*
    • Re: rosenberg je magor

      ti co pisou ze je rosenber debil maji pravdu!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit