Přejít na výpis diskuzí

Robert Hoffman

OSOBNOST 22.1.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju Roberta Hoffmana

    Robert je upa nejsladší kluk,má hrozně krásnej úsměv a prostě celej je k sežrání..:0) *14* *14*
  • liiz4tko

    mm

    Uáá *14* Bože sežrat ho.. nadhernej ♥♥ *14* *14* *14*
  • starsinka

    Push

    On je taaak hetu a v let´s dance 2 byl uplně k sežrání a ve videoklipu push od enriqua iglesiase je taky moc sexy *14* *14* *14* *14*
  • robert hoffman

    robert je ten nejkrasnejsi kluk na celim svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    v let´s dance 2 street dance je uplne roztomilej uplne k sezrani ja ho proste mam mmoc moc moc strasne rada :-)a kdo je jeho fanouskem tak nastivte muj blog na http://roberthoffmanobrazky.blog.cz
    mate tam obrazky, videa atd... adejte prosim komentiky dekuju ahoj *3* *14* *14* *14*
    • replay.girl

      Re: robert hoffman

      vzdit neni az tak heskej
  • kicalek

    I LoVE Robert Hoffman

    Ahojky plisky dej te mi na muj profil kicalek na lidech naky foto na nastenku budu mocinky rada a on je taaak sladekej hned na prvni pohled se mi libil je upa nadhernej a mam krasnej usmev a v Let's dance 2 STREET DANCE mu to upa nejvic slusi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    vsetko najlepsie!! *14*
  • zdenule119

    HAPPY BIRTHDAY!!!

    Všechno nejlepší k tvým narozeninám...Tenhle herec je vážně božíí a v Let´s dance je prostě k sežrání...Love you... *14* *14*
  • michalka1994

    Happy Birthday !!

    Věchno nejkkyy k narozkám!! seš hezu klučina !! V let´s dance ti to strašně moc sluší!! seš takovej andílek!!! *4*
  • jen nej!!

    Všecko nej nej nejlepší pro Tebe!! si skvělý herec mno a samo tanečník...a tak nějak se mi z tebe podlamují kolena *1* tak at se ti vede!!! v kariéře a hlavně v životě *14*
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám Robe ať se ti daří v tvé jak herecké tak taneční kariéře...přeju aby se ti dostalo pár rolí ve kterých vinikneš stějně jako v Step Up 2..seš božíí človíček kerej rozdává úsměvy k nezaplacení,tháák ať ti to vydrží a užij si narozky.HAPPY BIRTHDAY!!!! *14* *14* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit