Přejít na výpis diskuzí

Robert Hoffman

OSOBNOST 22.1.2008 
116 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikines

    OCH

    Je krásnej viděla jsem ho v tom Let's Dance 2 Street Dance ten jeho úsměv ch to bylo k nezaplacení *14*
    • Re: OCH

      jo a ty jeho dolíčky ve tvářích :D nikdy jsem teda nebyla úchylná na náký herce ale on mě dostal do kolen *14*
  • andris72

    MUCK

    Uplne nadhernej borec..mocka klasne se smeje..ten jeho usmev me na nem zaujal jako prvni :-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • SEXY ROBERT

    ZDRAVÍM VŠECHNY OBDIVOVATELKY TOHOTO JEDINEČNÉHO MUŽE A MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE JSEM SE DO NĚJ TAKY PĚKNĚ ZBLÁZNILA. VE STEP UP 2 JE KOUZELNÝ (TY POHLEDY A ÚSMĚVY CO ROZDÁVÁ, O TANCOVÁNÍ NEMLUVĚ). TADY SE MU KONEČNĚ DOSTALO I POŘÁDNÉ ŠANCE SI ZAHRÁT. PŘEDCHOZÍ FILMY BYLY SPÍŠ JEN TAKOVÉ "ŠTĚKY". TŘEBA TY HOUBIČKY JSOU DRSNÉ. *1* JINAK DOUFÁM, ŽE VĚTŠINA Z VÁS VÍ O JEHO AKTIVITÁCH, KTERÉ MÁ NA SVÝCH STRÁNKÁCH. MÁM NA MYSLI JEHO SKVĚLÁ CHOREOGRAFICKÁ VYSTOUPENÍ NA "CARNIVALU" A JEHO SKVĚLÉ KRÁTKÉ KLIPEČKY, KDE TAKY TANCUJE A DĚLÁ SI SRANDU SÁM ZE SEBE. JSEM HOOODNĚ ZVĚDAVÁ, JAK BUDE ROBERT POKRAČOVAT VE SVÉ KARIÉŘE. FANDÍM A DRŽÍM PĚSTI.
  • rad0vka19

    SEXY ROBERT

    on je tak boží...úplně ho žeru..je tak sexy..prostě dokonalej!!ani nwm jak to jinak vyjádřit!! :D:D prostě dokonalej..šukézní...a má sexy zadek *1* ..prostě ho žeru!!! *14* *3*
    • hougerka.edward

      Re: SEXY ROBERT

      Uple nejvíc sexy borec....s ním bych si dala říct *14* sqěle tancuje a úsměv k nezaplacení má mimořádnej kukuč *14* .....uple mu fandí a klidně bych ho obsadila do nějakej sprer filmovejch trháků...on na to totiž má!!!! *3* je fagt božííí neodolatelnej....OUUU A TEN ZADEK!!!!!!MNO RADOST SE PODÍVAT!!!♥♥♥♥♥SO SEXY !!!I♥HIS...xo*=o*x)mám pocit že je lepší jak Pattinson kerýho hluboce müluju a obdivuju ale tohle je lepší třída tohle je prostě LUXUS!!!! *14* *14*
  • delfin

    delfin

    robert huffman je proste nej nej nej krasnejsi kluk na celym svete je uplne dokonalej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • delfin

    delfin

    boze zrovna jsem poprvy videla lets dance 2 A VIDELA JSEM TAM TOHO NEJKRASNEJSIHO KLUKA NA CELYM SVETE *14* *14* *14* *14* *14* skoda ze takovy kluci nechodi po ulici *9*
  • rad0vka19

    wOOooOOw

    on je pstě dokonalej chlap..má krásný tělo,krásně tancuje a je náádhernej..prostě dokonalost sama!!MILUJU HO!!!Robert hoffman 4ewer *3*
  • milasek

    mocinky moc ho lavuju ale vy na nej bohuzel nemate vy zasteraly ččččččččůůůůůůůůů
  • lucilautner

    muj robert

    rob fakt upa super tancuje,nevite jestli ma pritelkyni napiste pls koho ale ja doufam ze ne je totiz muj-je bozi *14*
    • rad0vka19

      Re: muj robert

      čauky..tak to teda ne!! *1* *1*
  • rad0vka19

    nej

    ahojky....podle mě je to ten nejkrásnější chlap na světě!prostě má kwásný tělo,je to skvělej herec..fantastickej tanečník..prostě takovýhleho kluka bych si přála!! I LOVE ROBERT HOFFMAN!! *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší