Přejít na výpis diskuzí

Robin Suchánek

OSOBNOST 31.5.2009 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě dluží žvejku... tvl lidi, vzpamatujte se :D :D
  • Měl jsem s p. Suchánkem jeden problém ohledně financí, nicméně jsem rád, že se k tomu problému postavil čelem tzv. "jako chlap" a vyřešili jsme jej. Je pravdou, že to trvalo cca. měsíc a půl, ale mám zkušenosti s neplatiči, kteří dluží více než rok a dodnes o nich nikdo nic neví. Tímto bych chtěl panu Suchánkovi poděkovat za jeho přístup a přesto, že jsme měli menší problém, mám v plánu určitě nadále v budoucnu spolupracovat.
  • Díky za skvělý koncert Suverena v Ústí nad Labem. Přestože SUVE přijel později zvládl jsi to na 1*! Jsem rád, že jsem tě poznal!
  • Luxusní to člověk
  • UPOZORŇUJI, že jsem dostal nepravdivé informace od 16-letého chlapce Davida Kadrnožky, který mě nepravdivě informoval o tom, že pan Suchánek je podvodník, zloděj a další hlouposti! MOHU ZARUČIT, ŽE PROFESIONÁLNĚJŠÍ JEDNÁNÍ, NEŽ JEDNÁNÍ PANA SUCHÁNKA JSEM JEŠTĚ NEZAŽIL! NEJEN, ŽE PAN SUCHÁNEK SPLNIL VEŠKERÉ NASMLOUVANÉ SLUŽBY ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU, ALE DOKONCE PŘIDAL NĚKOLIK SLUŽEB ZDARMA!! Proto bych rád doporučil všem, kteří mají možnost s panem Suchánkem spolupracovat, chopit se této příležitosti, protože z vlastní zkušenosti vím, že nebudete litovat!
  • Včerejší párty v Praze luxusní!! Díky
  • Robin je úplně skvělý človíček.vy kteří tady o něm píšete hnusné kecy ho asi vůbec neznáte.nejen že mi moc pomohl a za to mu děkuji ale taky jsem zažila jeho několik akcí na vlastní kůži a nejen že byla úžasná atmoška ale taky spoustu lidí kteří se skvěle bavili.Robine jen tak dál!
  • I am surprised that such a young man is able to work professionally. Thank you for mediating singer Suzi Quatro. It was an amazing concert.
  • Koncert Suverena byl šupa! Těším se na další tvou akci! A ty komentáře, že jsi pako namyšlené? Vys*r se na to.. :-D
  • Pane Suchánku, velice děkujeme za Vaši pomoc s propagací i s programem na 19. ročníku Šenovského škrpálu. Velice nás mile překvapilo, že tak mladý člověk má neobyčejně profesionální jednání a obrovské zkušenosti. Přejeme Vám hodně štěstí v budoucnosti a samozřejmě se budeme těšit na další spolupráci.

    obec Šenov u Nového Jičína

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit