Přejít na výpis diskuzí

Rocky Marciano

OSOBNOST15.10.2007 15:48
11 příspěvků

Narozen: 1.9.1923, Brockton, Massachusettes Zemřel: 31.8.1969 Národnost: USA Přezdívka: The Rock Pokřtěn jako: Rocco Francis Marchegiano Již při svém narození vážil Rocky Marciano údajně 12 liber, což je těžko uvěřitelných 5,4 kg. Když bylo Rockymu 18 měsíců onemocněl zápalem plic. Tato choroba ho téměř zabila a zřejmě jen díky své silné tělesné konstrukci přežil tuto chorobu bez trvalých následků. Během svého mládí se Rocky věnoval především baseballu. Všeobecně se soudí, že právě díky baseballu získal návyk tvrdě trénovat až do ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a louis byl dost dobry.prohral kvuli tomu ze byl o 7 let starsi a proto ze ho podcenil.louis byl velikan
    • marciano byl nej a nikdo na něj nemá ani nebude.... jsem taky boxer *13*
  • cus lidi ja sem boxer boxuju uz dva roky takze se da rict ze o boxu neco vim a rocky byl dost dobrej machr nikdy neprohral a to se asi nikomu nestalo tyson je taky borec ale ten za celou karieru prohral 6 takze se da rict ze marciano je lepsi kdo chodi na box napiste pokecame
    • Tyson není boxer, ale komerční modelína.. A kuli jeho nesportovnímu chovani by se ani neměl považovat za sportovce... Spíš za řezníka.
      • Tyson je dobrej boxer a taky legenda a s tim nic neuděáš.Až něco takovýho jako Tyson dokážeš, vyhrabat se ze sraček k nejlepšímu, tak piš takový voloviny...
  • Já s boxem začínám a Rockyho fakt obdivuju...
    Je to moje modla.Začal boxovat ve dvaceti a stal se nejlepším šampionem v dějinách...
    • pardon marciano byl mozna jediny neporazeny v historii ale nejlepsi boxer na svete je muhammad ali ne marciano tak to zustane ! a ten film marcano vs ali je blbost. ali by vyhral v realu
  • Ahoj boxoval jsem několik let a pak trénoval,takže o tom taky něco vím.Marciano,byl nej a to všichni víme,všestranný boxer,nadaný nejen silově,ale hlavně technicky velmi dobře a takových je málo.Napište někdo,kdo jste boxovali,rád pokecám.čau
    • Cawko ja chem boxovat a potreboval bi som rady od skusenejsich boxerov... moholy bi ste sem zopar rad napisat??? Dakujem
      • Kámo.. :D jaký rady chceš??Chceš boxovat tak si najdi klub a trenér ti poradí koneckonců od toho tam je :D ....
  • Největší boxer v dějinách boxu!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit