Přejít na výpis diskuzí

Roger Taylor

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HAPPY BIRHTDAY

    Happy birhtday dear roger.You are the most sexy man of all...I love you:*4ever *14*
  • chyba

    který blb napsal, že hrál ve skupině Arcadia?? každý jeho fanoušek přeci ví, že hrál ve Smile, Queen a The Cross.. ne v Arcadia!!!
  • q.catherine

    :-)

    Roger Taylor = nejvíc sexy chlap osmdesátejch let!!!!!! *1*
    • Re: :-)

      jooo!! *14* wrrrrau *1*
    • kate.taylor

      Re: :-)

      Máš pravdu, Roger je nádhernej chlap *14* *14*
  • kate.taylor

    Pan Hudebník

    Roger je vynikající bubeník, podle mého názoru ten nejlepší, co kdy byl na rockové scéně. Nejen, že ale umí hrát skvěle na bicí, tak ovládá ještě několik nástrojů, včetně kytary a jeho hlas je také skvost. Opravdu pro mě pan Hudebník. Hřeje mě, že jsem ho viděla v Praze na koncertě Queen, kde zazářil. Roger forever *4* *14*
    • Re: Pan Hudebník

      Nic proti, já Queeny taky můžu, ale že by Roger Taylor byl nejlepší bubeník na hudební scéně *7* Je sice pravda že zvládá víc nástrojů, ale v bubnování třeba na
      Johna Bonhama z Led Zeppelin prostě nemá...
  • Deacon

    Hele já vím že jsem fanoušek taylora ,ale jen se chci zeptat ted k současným Queenům on odešel deacon???
    • Re: Deacon

      Jo. Všichni mimo Mercuryho jsou z Queenu naživu, ale Deacon už s nima a Rodgersem nechce hrát. Škoda, co se dá dělat.
      • Re: Re: Deacon

        já bych s tím kryplem Rodgersem taky nehrála *16* .. vždyť kdáká jak slepice... když už Freddie není, neměli brát žádného zpěváka, měli zpívat sami, vždyť Brian i Roger mají krásné hlasy *14*
  • Roger je prostě The Best! :3 *14* *14* *14*
  • ROGER

    Roger je ten nejlepší a nejhezčí bubeník na světě. *14*
  • Roger

    jj.... Roger je prostě super, nejlepší bubeník na světě, například Mike Terrana je rychlej a jeho sóla jsou bomba ale nemá na Rogera, Rogerovi to aspoň nějak zní...jo a je to ten nejhezčí chlap na světě :))
  • To není pravda

    V případě skupiny Arcadia jde ale o úplně jiného Rogera Taylora. Ale NÁŠ Roger byl členem třeba skupiny The Cross, kterou v osmdesátých letech založil. Tak jen tak pro pořádek.

    Měj te se!!!!
    • Re: To není pravda

      taky nechápu proč stále tento brutální omyl neopravili
  • Delfinnek 112

    Omlouvám se jsem obojí delfinnek 112 a delfin nejde to abych se přihlásila na delfina takže to takhle bude asi pořád a to že jsem fanoušek ještě hilary duff a zaca efrona není pravda a prostě to nemůžu smazat *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit