Přejít na výpis diskuzí

Roman Abramovič

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dear Mr. Abramovitch,

    would you mind taking a look at my website www.zdenekburian.com and read my filmtreatment there on my famous grandfather Zdeněk Burian´s life...
    I am looking for a producer, for financing of a feature film about real life of the late (not only) paleo Master Zdeněk Burian.

    Thank you very much for your kind attention,
    Respectfully, Jiří Hochman jr., www.zdenekburian.com, j.hochman@volny.cz
  • dear Mr. Roman, I live for a long time in the UK, in Kent, we would like to address because of the investing of my project (£ 15,000), if you are interested in lending money, call             +447780070972       or via email (slovakian1@seznam.cz ) thank you
  • Za 100 milionů koupili Sibněft. To má přeci každý. Hlavně sirotci a poctivě vystudovaní a pracující.
  • ..to tady ti lide myslí vážne nebo co??.. :-D to je hustý ...
  • Привет Роман. Желаю Вам бы спросить, если вы можете связаться со мной. Спасибо Андреа.
  • Привет Роман. Желаю Вам бы спросить, если вы можете связаться со мной. Спасибо Андреа
  • xxxx

    Je tady nuda
  • xxx

    Dobrý večer.Chtěl bych poprosit o finančnní pomoc.Ozvěte se na email.Předem děkuji.
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • s.o.s

    dobry večer pane chtěl bych vás poprosit o 20000-dolaru na operaci děkujem s pozdravem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit