Přejít na výpis diskuzí

Roman Čechmánek

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roman

    Zatím mu to na MS jde,jen tak dáááááál
  • ???

    ...hoši,hoši...ti co tady píší o tom jaký je ( v civilu ) já bych rád poznal vás.Podívej te se na různé jiné sportovce .. ano naledě působí - l jako rebel a psychycky to na soupeře mělo velký význam ( viz Kniha NHL ) a to že vněkterém mančaftu to nešlo ? Podívejte se na Haška kolik toho prošel..těch úspěchů že ( Buffalo,...).Zajímavé je že ve světě hokeje má své místo ba JMÉNO jenom mezi hloupýma lidima ne . *5*
  • Byl to vynikající brankář.

  • Čeman je Bůh

    Roman dokázal vychytat několikrát v řadě Vsetínu titul,je to pro mne ten největší borec mezi brankáři,i když se mu ne vždy daří.Držím mu palce
    • Čeman

      dnes opět dokázal,že je výbornej,přeju mu to
      • Re: Čeman

        nemáš oči!!!!!!
  • roman je skvelej...

    roman je uzasnej uz od malicka mu fandim!!!!a vim proc je to dabel *16*
  • Roman je hvězda!!!

    Čechmánek je hvězda nároďáku!! Říkejte si kdo chce, co chce!! Je to prostě tak!!! *3* *4*
    • Re: Roman je hvězda!!!

      jjj *4* *14*
  • autogram

    Zdarec!!!!nemáte někdo nějakou adresu nějakého fanklubu nebo něčeho kam bych si mohla napsat o autogram??? *4* ...jo a jinak doufám že dnes nad kanaďanama vyhrajeeem!!!! *3* *16*
    • Re: autogram

      tak s podpisama je to uněj těžké, my tady v Třinci jsme už poněm chtěli hodně podpisků pro lidi s celé republiky a z radostí nam je dal. a určo přitom nebyl nafoukaný ani arogantní, spíš jenom vysmatý a potěšil nás mnohými vtípky *14* *1*
    • Re: autogram

      Je uzasny brankar a sexy chlap co si nenecha srat na hlavu!! *14*
  • namyšlená NULA

    jeden z nejhorších hráčů!!!!!!!!!!!!
    • Re: namyšlená NULA

      Prej z nejhorších. *16* si už asi nepamatuješ jak válel za Vsetín a za reprezantaci. byl to můj idol a nedám na něj dopustit. takže Romane, díky za všechno
  • pomoc

    ty ted chytáš za philadelfia žejo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit