Přejít na výpis diskuzí

Roman Cílek

OSOBNOST 26.4.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá den pane Cílku, četl jsem na internetu Vámi napsané příběhy (viz http://knihy.abz.cz/imgs/teaser_pdf/9788087624227.pdf) kde popisujete Zákřovskou tragedii a na straně 9 uvádíte zastřelení dvou provokatérů. Velmi by mne zajímalo, zda tyto informace jsou i dnes ověřitelné?
    Děkuji za odpověď
    M. Schopf

    prosím, můžete mne kontaktovat na adrese
    maschindorf@seznam.cz
  • Dobrý den pane Cílku,
    jmenuji se J. Třešňák a mí předkové (Třešňáci) pocházejí z Kostelce nad Černými lesy. To bylo i rodiště pana Zdeňka Třešňáka. Proto je docela pravděpodobné, že jsme (byli) vzdálení příbuzní. Ovšem nikde nedokážu najít údaje o jeho rodičích, dětech, partnerech, prarodičích atd. Proto svůj dotaz směřuji na vás, protože vím, že jste se panem Zdeňkem znal. Prosím, odpovězte na email jakub.tresnak@email.cz
    Děkuji,
    J.T.
  • Pozůstalost

    Dobrý den, pane Cílku.
    Poprvé jsem Vám psala na Vaše diskusní fórum v lednu tohoto roku, nicméně zřejmě jste byl velmi zaměstnán, protože mně do dnešního dne nebyla doručena Vaše odpověď. Po tatínkovi mně zůstal velký archív a já bohužel nevím, jak se v něm orientovat a co s ním počít. Mám i osnovy knih. Vzhledem k tomu, že moje profese je zcela jiná, nemohu následovat svého otce a v případě nezájmu budu nucena veškeré archivní materiály zničit.
    Byla bych Vám vděčná.Byla bych Vám vděčná za jakoukoli odpověď na mail judr.holubova@seznam.cz nebo mobilní telefon 606890066.
    Jitka Holubova
  • Ota Holub, CSc.

    Dobrý den, pane Cílku.
    Jsem JUDr. Jitka Holubová.
    Po mnoha letech jsem se vrátila k pozůstalosti svého otce. Zcela nedávno mně sdělila moje maminka,jak jste jí byl nápomocen, když se Vás dotazovala öhledně již uzavřené nakladatelské smlouvy mého tatínka.
    Bydlím na Zbraslavi, kde má svůj byt také Váš veliký fanoušek (podle jeho sdělení) František Špaček. Právě on mě přivedl k Vašemu jménu. Svěřila jsme se mu totiž, že na základě poslední vůle mého otce, disponuji poměrně velkým archívem. Dnes již vím, že za svého života jej nebudu moci využít.
    Byla bych moc ráda, pokud byste se mně ozval.
    606 89 00 66,
    e-mail judr.holubova@seznam.cz
  • Letopisy zločinu

    Vážený pane Cílku,dostala jsem od svých dětí coby dárek k vánocům Vaši knihu Letopisy zločinu a dostala se tak k autorovi jehož jsem dosud neznala a tak mám co dohánět podle počtu knih,které jste napsal. Děkuji,kniha se mi opravdu líbila! Pavla *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit