Přejít na výpis diskuzí

Roman Lasota

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luc

    A ty máš ucpanej mozek že ty vtěrko?Seš nám tady u zadku tak si lez někam jinam takovýma ubohostma se sem cpeš? Tebe bych chtěla fakt vidět..A nemáš náhodou taky předkus že seš na toho lasotu tak zaujatá??Určitě jo ty plebzino
  • ach jo

    Srdečně zdravím všechny fanynky. Bez Romana mě už SS nebaví, jak jste na tom vy? Koukám, že se tu nic nezměnilo... A hlavně hnida Lucííík - na celém netu jsem nenašla větší duševní bídu než je ona. Nebo se pletu? LUCÍÍÍKU LAST ONE : FUCK OFF!!! *9*
  • ivííkovi

    Fakt jo? jestli hodnotíte zpěv, tak se divim ještě víc..... Sem od začátku řikala, že si zacpáváte uši. Hihihi *1*
    • nik011

      Re: ivííkovi

      trapko
  • Slogan

    Když se hádá ta naše porota je to prote že spíval Románek Lasota *5*
  • luci

    Jo a máš vzkaz na stránkách Vina Diesela, kam se vtíráš...
  • luc

    Když se ti to zdá trapný, tak sem nelez pipino, tady hodnotíme zpěv a ne zjev, jestli ti to už došlo, doufám že je to mizerně ty chudinko *4*
  • Tak tohle lidi bylo fakt trapný... Proč chodíte pod Romanem telata??? A ještě si myslíte jak je to nenápadný *9*
  • to si děláte srandu... co tohle trdlátko dělá na osobnostech.. Ještě jsem ho neslyšel říct celou větu, která by měla hlavu a patu. Někdy mi zůstává rozum stát nad tím, koho považujeme z osobnost..
  • Románek

    Tak to se ráda podívám *1* Tady je můj mail marsalkovaivana@seznam.cz
  • Vážně jsem nečekal,že o mě nějaký Lucík napíše toto.Moje 12-ti letá holka Mruška Pešáková z Havířova,se kterou se znám se sólového zpěvu u učitelky Gajanové Zuzany,je nejlepší.Miluju ji,holčičku moji. *14* Je krásná,však mi dejte e-mail a já vám její fotku pošlu.Je krásná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit