Přejít na výpis diskuzí

Roman Pomajbo

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macco 0111 Ty si tak blbý, až to bolí. :( ;)
  • Si super výborne hráš v Hornej Dolnej perfektne toho Turka
  • sak je niaky cech este aj do zivotopisu mu vy trubice napisete cesko slovensko ako keby ste ich nemali dost a pret
    g39o vas tak neznasam a preto je slovak lepsi clovek lebo nicoho nemate dost a furt vsetko je vase a vasa zasluha vy burina slovanov....zakomplexovanos ceskos debilos.....uz pekne dloho sme nastastie neni jeden stat tak to uprav ty degenerovany cesky debilek
  • Si dobrý
  • Film

    Roman, čím skôr mi zavolajte, zháňam na Vás kontakt, tak skúšam aj takto. Chcem vás obsadiť do jedného projektu. Ján F. režisér. 0903 183848.
  • lieblinka

    Roman

    Jako v Kvasce byl bezkonkurenční,ty jeho záchvaty nepříčetnosti mě dostávaly pod stůl,fakt excelentní výkon. *1* *15*
  • Roman

    hehe aj sa tieš volam roman tieš som snedí ako on a niesom cigáń :D
    Je to fakt super herec.... dúfam že sa dostanem an konzervatorium :) ak nie tak mi mojs en neni sudený :) fakt super herec sic SOS zrušily vždy pozeram v archive aj ekd som to videl 5tý krat vždy sa zasmejem...u slováka a ebénci :D the best :) drž sa Roman drž sa :) *3* *3* *3* *3* *3*
  • verča

    je docela dobrej *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • super!

    roman byl v kvasce uplne nyny reziser. *5* kvaska bez nej by nebila takova jaka je romane MTMR
  • je to pravda?

    Lidi, je pravda, ze S.O.S konci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit