Přejít na výpis diskuzí

Roman Skamene

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zjisteni

    Dobry den!
    Protoze nepoznam e-mail adresu pana Skamene, prosim ho títo spusobem, aby se mi ozval jestli chce. Po zhlednuti 13. komnaty jsem si ho ze zvyku "prohledl". Mel by neco vedet co mu udelali.
    Ma adresa je: merit1@seznam.cz
    Dekuji
    Merit
    • Uzivej si zivota, brouzdej se rosou,
      driv než Te najde zubata s kosou. Vse nejlepsi k naroreninam hlavne zdravi Ti preje Josef s celou rodinou.
  • Ostuda národa

    Tedy,to co tato celebrita předvádí,je děs. Ožírá se nejen zde v Čechách,ale i v cizině.Ostuda národa. Býval to dobrý herec - hlavně v Princovi a chuďasovi,ty dvě role zahrál opravdu dobře,ale co nyní dělá,škoda mluvit.
    • No, trochu chlastá... *1* *1*
  • vše nejlepší

    milý Romane, *3* nenapsala jsem gratulaci hned 2.10.,ale teprve dnes.Přeji Ti štěstí,zdraví,lásku a úspěch v práci.Byla bych moc ráda,kdyby jsi na můj e-mail napsal pár řádků,byla by to pro mě velká čest.Děkuji *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
    Jsem ráda, že jsem s váma vyfocená :3
  • Romco,na dalku jsem sledovala,jak se ti dari a bala se i o tebe,kdyz jsi dost pil,o tve zdravi hl.Jeste ze mas tak fajn rodinu,hl.pani,to je krasne,kdyz se to povede a rodina drzi pospolu,jde vse hned lip...Mym oblibenym filmem byl Princ a chudas,na to mohu koukat vickrat,hrajes ok...Jses fajn herec,dovedes potesit,od srdce rozesmat,rada na te koukam...Kdysi jsem s tebou pokecla o porad Vlastovka,znala te,jses prima,zabavny,zlaticko,jezdil jsi do bazenu Podoli...,znam se s herci...,od mala.
    Romane,preji ti k narozkam,at mas kolem sebe same mile lidi,fajn rodinu,at se ti vse dari a hl.at jses zdrav a stastny,mam te moc rada a nadale te rada uvidim v telce,jak se ti dari a zda jses ok.
  • Dobrý den,

    Hrál jste v tátově filmu Útěk Sašu. Letos proběhne 48 ročník festivalu Oty Hofmana v Ostrově, kde se bude hrét divadelní hra na motivy knihy a k tomu pouštět film. Rád bych se s Vámi spojil jestli by jste nechtěl přijet do Ostrova v říjnu. Byla by legrace vidět film - Sašu, divadelního Sašu a Vaše komentáře k tomu
    info@tau.cz
  • Roman Skamene

    Milý Romane
    Příjmi ode mne gratulaci k tvým dnešním narozeninám.Přeji ti hodně štěstí,zdraví,
    úspěchy jak životní tak profesionální. *4* .
    • Re: Roman Skamene

      A já doufám,že přestane chlastat a dělat ostudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit