Přejít na výpis diskuzí

Roman Štolpa

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držíme palce

    Ahoj Romane, chtěl jsem Ti jenom říct, že v tebe věříme, že všechno zvláneš (vždyť jsme rodina). A taky vynadat, protože už jsi se u nás dlouho neobjevil, tak se zase zastav. Zatím se měj a někdy se ozvi. Tvé bratranské děcko Jirka. :-)
  • držte se

    Jste jeden z mých oblíbených herců, vkv alias rp sleduji pravidelne, ačkoli jinak nejsem na seriály ujetá:)..co se týče soukromí, jen Vám chci popřát mnoho, mnoho sil, vytrvalosti a hlavně vůli, snad objevíte ve svém životě něco, pro co stojí za to žít a odrazit se ode dna..!! moc Vám to přeju, věřte, že to jde, máme dvě takové rodinné zkušenosti za sebou: *9*
  • Roman

    Dobrý den Romane Štolpo úvodem bych Vás chtěla srdečně pozdravit a popřát mnoho zdraví. Chctěla bych se Vás zeptat jestli se Vám líbí jak Vaše žena(tedy jen v Rodinných poutech s Vámi zachází - Dana Morávková(Andrea Lišková)i v rodinném životě a jak se Vám vede. S pozdravem Andrea Nepustilová Lipové nám. 23 KŘELOV 78336 tel.: 608 106 237
  • :)

    Roman Štolpa,alias Martin Liška je fakt dost dobrý herec u něho se člověk zasměje a někdy i "polituje" :)
  • Pozdrav

    Přeji Vám krásný den.Moc bych Vám chtěla poděkovat za to,jak ztvárňujete roli v seriálu Rodinná pouta.Nevím,jestli si mě pomatujete,ale byla jsem na natáčení pořadu R.P. a potom jsem taky byla na autogramiádě v Luxoru.Byla bych moc ráda,když se mi ozvete.Mějte se moc krásně.Katka 776/762076
  • Ahoj Lišáku! Jsi supéér !!! *3*
  • Lisko

    Lisaku jak se hraje s Borkem?
  • pouta.....

    S přáním pěkného dne Vás zdravím Romane. Posílám Vám mnoho pozdravů od všech faninek mladých i starších z Háje ve Slezsku. Doufáme že Vás uvidíme na autogramiádě na našem fotbalovém hřišti.Taky Vás osobně požádám o věnování a krásný rozhovor u kafíčka - budete -li souhlasit.heslo: Eva Ujfaluši.Dajka
  • Lišák

    Liška je super.....jak se vám hraje s Danou Morávkovou?Mějte se krásně...
  • Za zvuků hudby

    Pane Štolpa, v jednom z dílů pořadu " Prima jízda " jste se zmínil o tom, že jste režíroval divadelní hru " Za zvuků hudby ". Prosím vás, zdali by bylo možno touto cestou sdělit pro které divadlo to bylo a od kdy se bude tato hra hrát. Děkuji vám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit