Přejít na výpis diskuzí

Roman Vávra

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásná pohádka

    Roman Vávra natočil nejkrásnější pohádku, jakou jsem kdy viděla. Je po všech stránkách dokonalá. A po výtvarné jsem úplně okouzlená. A také je chytrá a nikdo ntam neječí a nekřičí. Děkuju Vám *14*
  • Hrobník

    Ksysi jsem viděl dokument Romana Vávry "Hrobník", celkem živě si ten pořad pamatuju. My se s manželkou přestěhovali z Prahy do Hostivic, takže hřbitov na kterém se děj odehrával máme kousek od domu. Hrozně bych chtěl mít ten dokument na disku, psal jsem i do ČT, ale tammi řekli, že záznamy svých pořadů neposkytují. Nevíte někdo, jak ten dokument získat PLS ?
    • Připravte se, protože dne 3.2.12 bude v 11:10 na ČT2.
    • Re: Hrobník

      Dobrý den, povedlo se Vám získat kopii dokumentu? Také po něm pátrám, ale marně...
  • Roman Vávra

    Roman je báječný režisér a člověk. Skoda, že takových není víc! Myslící tvor, který umí skvělým způsobem formulovat své názory, kritiku, pocity a vůbec... Je mi líto, že točí tak málo.
    Pavla
  • Moravská třebová

    Romane napiš se nám na www.spoluzaci.cz. Martin
    • Gauranga1008

      Dobrý den, nemáte kontakt na Romana vávru? Děkuji 

  • basketbácí vs. filmaří

    Roman je (nejen pro mě) opravdu velký člověk, takže věřim, že i kdy by onu hru s míčem nikdy nehrál, byl by v ní dobrý. Ale lepší je, když točí! Takže: jen tak dál, Romane!!
  • basketbáci vs. filmaři

    Roman je opravdu (nejen pro mě) velký člověk, takže věřím, že i když by tu hru s míčem nikdy nehrál, byl by v ní dobrý. Ale lepší je, když točí! Takže: jen tak dál, Romane!!
  • Zdravím, jen se zeptám, zda neví někdo,že by Roman hrál někdy basketbak? Děkuji Petra
  • a propó...

    Roman je opravdu dobrý a super. Poznali jsme se při natáčení dokumentu Bitva o život u nás v Bystrém. Protože nemám ani šanci mu zavolat nebo napsat e-mail.... pokud toto Romane čteš, pozdravuji Tě s celou svou rodinou a kamarády z VAG-I-novin.....zdroje dobré zábavy. Rádi vzpomínáme....
  • Pan Roman Vavra

    Pan Roman Vavra je skvely clovek. Ucim sve dcery ho mit take rady. Maji. A to je dobre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit