Přejít na výpis diskuzí

Romana Antonínová

OSOBNOST 5.2.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krása je pomíjivá

    Sdílím obdiv k půvabům Romany Antonínové a potvrzuji, že v reálu vypadá ještě lépe. Upřímně jí přeji, aby tak krásnému vzezření odpovídala i nádherná mysl a dobré srdce. Snad neuklouzne na "banánové slupce" laciných hodnot a manýrů dnešních celebrit. Hodně štěstí *4*
  • Nejlepší Ženská

    Myslím si, že je to ta nejkrásnější a neužasnější Žena na zemi. Má tak nádherný úsměv, že jsem se do ní snad zamiloval. Ale fotky jsou nic ve srovnání s tím jak vypadá v reálu. Všem Vám přeju ať se s ní setkáte. Je moc příjemná a milá.
  • A KDE JE TEĎ????

    Romana Antonínová je krásná a měla to vyhrát. Ale kde je teď? :o) Zvláštní, že se vždycky někam ztratí tyto tipy a nikdo o nich dál nic neví.... *5* Někdo je prodává arabáčům....???? *13*
  • Krásná Romča

    Romča je strašně krásná a milá..ať si každý říká a píše co chce ona je prostě úžasná. Na to jak je krásná a hodná má ještě dobré srdce a to se často nevidí. Znám ji i osobně a je fakt úžasná..přeji jo hodně štěstí do života
  • znám osobně:-)

    Ahojky *4* , souhlasím s tím, že Romča je moc krásná a fajn holka, rozumná a vždycky jsem si s ní hezky popovídala *4* . Známe se z modelingových akcí a je fakt skvělá. Mám ji ráda *4*
  • Co ja vim, tak ted chodi s nejakym "prazakem"........a je pry moc stastna......videla jsem je nedavno v Praze na prochazce a moc se k sobe meli.....on teda vypadal moc dobre, choval se k ni jako gentleman a bylo videt, ze ji ten vztah naramne svedci!!!....
  • kráva

    Romana Antonínová je nadržená kráva.
  • Romanu znám osobně. Kdo jí potkal osobně ví, že nemá nos nahoru.
    Každopádně to že je tolik nádherná na fotkách není.
    Snad jí to přinese štěstí, je moc fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit