Přejít na výpis diskuzí

Romana Jákl Vítová

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší ke kulatejm narozkám.
  • Je kočkoidní!
  • nikdo by mě to nevěřil ale zítra za ní jedu :-D :-D jo !
  • Všechno nejlepší k tvým dnešním 36. narozeninám, btw i Kanye West slaví dnes své 36. narozky.
  • Pěkné kozy!


    Všechno nejlepší k narozeninám!
  • Stále to platí Romano svrbé mě jak podebratá pata. *12* *12* *12* *12* *12* *16* .
  • Romano dojed ted v Sobotu do toho hodonína *12* *12* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *16* *16* *16* a oblec si to so sem napsal už dříve *10* *16* *16* *16* *16* *12* *16* *12* *16* *12*
  • martina81

    Krásné narozeniny

    Romana si to asi nepřečte, ale přesto jí přeji krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody a ať jsou její holčičky zdravé a šťastné :-) :-*..
  • Re: přání

    presne ja miluju romcu *4*
  • přání

    Milá Romano
    Všechno nejlepší! Hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4*
  • Re: romana a petr

    souhlasím je to všechno jen závist.je tokrásný a úspěšný pár
  • romana a petr

    Romana a Petr jsou nejkrásnější pár našeho šoubyznysu a mrzí mě že tady na diskusi jsou většinou nevzdělaní hulváti protože slušný člověk by se nikdy nevyjadřil takhle vulgárně
  • kikimelka

    Cože

    Cože to jsem píšou jenom neregistrování jaká ostuda *13* *13* *13*
  • Ahoj!

    Ahoj,mám vás všechny moc ráda *4* pa vaše Romana
  • bohudik

    Re: pani vitova

    Mě se také moc líbí *14* *14* *14* *14*
  • Re: Celebrita ???

    Souhlas! Bez jakéhokoli nepřátelství bych chtěl tato slova potvrdit. Celebrita není ten, kdo se umí usmívat při přednášení počasí - aniž by věděla, co je tlaková výše - či natřásat své bujné křivky. Celebrita je ten, kdo vynikl ve svém oboru, kdo se necpe na večírky a kdo NEMUSÍ o svých intimnostech psát kamkoli. Proč mě i v jejich letech víc přitahuje Libuška Šafránková a líp poslouchám počasí od Táni Míkové? Bože, bože - ta sledovanost, ty koláče /ať už Železného, či na dámských ňadrech/ nás jednou zničí!!
  • Romana

    Na Romaně se mě nejvíc líbí semišové kozajdy,v kterých hlásila počasí.Hned bych je od ní koupil!!!
  • Celebrita ???

    Myslím, že celebrita není ten kdo mele o počasí aniž přitom ví co je to tlaková výše nebo co je to hektopascal. Vítová myslím je pěkná, pořádně namyšlená, ale obyčejná buchta jako chodí po Praze denně stovky. Na celebritu by musela v životě něčeho dosánout kromě svatby.
    Frank
  • migréna

    Když jsem si přečetla o migréně Romanky,chtěla bych ji poradit o kraniálních masážích.Sama je 1 x měsíčně absolvuji a již po třetí masáži neberu léky.A má neuroložka se nestačí divit.
  • Blázni

    Blázni co tady nechávají ta telefonní čísla to doufám myslí jako vtip. Vždyť ona asi ani neví, že takové diskusní fórum existuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit