Přejít na výpis diskuzí

Romeo Nightingale

OSOBNOST 2.1.2009 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markeett

    Re: Re: Re: Re: nic

    proč?!Luminor je fajn!
  • markeett

    Re: JÁ ho nemusím

    ale on za to přece nemůže....já sice asi taky měla radši Luminora,ale....neznamená,že Romea nenávidim,nebo tak....on za to nemůže!
  • babik

    ♥♥♥

    Uuuuuuaaaaaa taky miluje Jareda Leta x)) Tak to má u mě plus x)) *14* *14* *14*
  • veronnyka

    Re: B-Day!

    taky přeju Happy Birthday *14*
  • xxmimixx

    B-Day!

    Romeo, přeju ti všechno nejlepší k narozeninám!!! *5*
  • Re: Re: Re: nic

    Moc se mi lelíbí... ale je furt lepší než Luminor
  • Re: Rom3o

    Mě se teda romeo ze začátku taky moc nezdál ale přečetl jsem si o něm trošku víc a zjistil jsem že je asi dost praštěnej a to je sjupr protože je to takoí pakíto .... *15* *15* *3* *3*
  • Rom3o

    Nechápu co proti němu tolik lidí má...Rom3o je náhodou super...chápu Lumi byl možná lepší ale Lumi už je (bohužel) minulost tak se s tím smiřte...
  • sheerness

    JÁ ho nemusím

    no...ja abych rekla pravdu ho nemusim.no...myslim,ze ho spis nesnasim.ale tak nebudu tu to komentovat.jen prispivam do diskuse o "novem" clenovi CB
    :(
  • Nemusim ho x(

    no tak Romea moc nemusim*9*radči bych brala Lumču to ho mám ráda *14* njn co se dá dělat že Lumí odešel ale i tak mi moc chybí...Ted k Romeovi no tak je pravda že ho moc nemusim a nelíbí se mi ikdyž se mi líbí na některých fotkách jinak né !!!
  • veronnyka

    Re: Re: nic

    mno... ono není ani o čem že...
  • lilinqa

    Re: Rom3o

    já si to taky myslím, vypadá to tak *3*
  • Rom3o

    hmm hezkej klučina,já si pořád myslím že Yu a Rom3o jsou nejlepší kámoši,je to tak?? *7* *7*
  • kiki.nnka

    Re: nic

    Joooo, bude, neboj xD
  • nic

    tady se nediskutuje?
    *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit