Přejít na výpis diskuzí

Romola Garai

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !

    jo a nevim proc rikas ze je plnostihla ?! tos asik nevidela plnostihleho cloveka ze :-D ale sem rada ze snad nedrzi zaden drastycke diety jako ostatni celebrity a ji to oproti nekterym slusi :-)
  • Talentík

    Ahojky všichni. Nedávno jsem vyděla Hříšňák 2 a musím říct, že to byl super filmík. Romča je skvělá herečka a navíc sympaťačka. Konečně nějaká neokoukaná tvář. Fakt talentík........
  • Jako lidičky musím vám říct, že v tom hříšém tanci jí to fakt slušelo a hlavně jí ta role hodně sedla... Je docela super a hlavně sympatická
  • Ahoj

    Sohlasím s váma,Romola je fakt super,slušelo ji to tam a dobře to hrála,ale i Diego.Fakt se mi Ten film libi a doufam,že ji uvidím hrát i jinde.
  • má na to aby byla výbornou herečkou a ještě natočila Hříšný tanec 3
    • Re:

      Nevíte někdo jestli bude hrříšný tanec 3?????? *3*
  • Dirty Dancing

    *4* romola je anděl v tom filmu moc jí to tak slušelo..... koukala jsem na její fotky a líbí se mi víc přírodní než zmalovaná jako ty ostatní..... fakt ten film mooc žeru jak i jí a diega.....dvojka je lepší než jednička! *14*
  • ♥Dirty dancing 2♥

    Romola je suprova herecka, je hezka a sympaticka a v hrisnem tanci 2 ji to hrozne sluselo a krasne tancila a to same i diego luna :-) diego a romola se k sobe strasne hodi... a hrisny tanec 2 je ten nejuzasnejsi film jaky jsem kdy mohla videt ! ♥♥♥ *14* *14* *1* proste ta hudba,herci,dej,scenar,to jak oni dva tancili,a ze se to stalo je nadherné(az na to ze se museli nakonec rozloucit) Proste neni co dodat, na ten film bych se mohla divat kazdy den :-) *14* proste mi z toho hrabe a taky bych chtela umet tancit jako oni dvaa *14* *1* *1* *3*
  • NJN

    myslim jestli spolu nechodili diego luna a romola garai po hrisnem tanci 2 *1*
    • Re: NJN

      já jsem na jednom blogu četla,že spolu chodili během natáčení,pak to asi krachlo
  • Romola a Diedžínek

    Takže lidičky my viděli za kamerou 2 Hříšný tanec 2 a musíme říci, že ti dva se zaháčkovali. Jak ji chtěl znásilnit v moři a na pláži ji pustil a pak mu řekli: Zvedni ji, Diego!! Ha, ha!!! Romolu úplně nesnášíme, je to tuctová holka a má držku jako kachna a nos jako bachyně... my jsme totiž krásné modelky, volíčkové miloučký.. ale Diedžínek jako non plus ultra!! Je tak krásný až jsme vydechli láskou *14* *14*
  • anninka0001

    pokání

    tak lidičky,shlédla jsem pokání a musím říct,že Romola tam hraje fakt dobře.na Keiru sice nemá,ale jinak super *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit