Přejít na výpis diskuzí

Romy Schneider

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Romy Schneider

    Romy ty jsi pro mě nejlepší herečka a žena na tomto světě ikdyž už mezi námi nejsi.Zasloužíš si to!
  • OPRAVA!!!

    Ona ale nebyla ve znameni Panny, ale byla uz VAHY!!! Tak si to okamzite prepiste, nebo se vazne ....
    Na jednech strankach je ve francouzstine jeji podrobny astrologicky rozbor a tam se pise, ze je uz VAHY.
    • Re: OPRAVA!!!

      Tady to mate blbci:
      Soleil 0°09' Balance
      Lune 0°15' Balance
      Mercure 16°53' Vierge
      Vénus 15°40' Scorpion
      Mars 10°09' Vierge
      Jupiter 23°27' Verseau
      Saturne 15°44' Bélier
      Uranus 17°26' Taureau
      Neptune 21°14' Vierge
      Pluton 1°11' Lion
      Chiron 9°36' Cancer
      Cérès 28°17' Taureau
      Pallas 16°59' Poissons
      Junon 7°23' Sagittaire
      Vesta 13°56' Sagittaire
      Noeud Nord 20°08' Scorpion
      Lilith 20°05' Capricorne
      Fortune 28°40' Gémeaux
      AS 28°46' Gémeaux
      MC 27°27' Verseau
      • * 23. září 1938

        --- co astrolog na to. ... 23. den v září - už balancuje nejspíše - Váha. Např.: 23. leden - už je ve znamení Vodnáře. *3* *4*
        • lynette

          Re: * 23. září 1938

          Poněvadž se Romy narodila asi ve 21.45 hod. večer, byla už ve znamení Vah. *3* *4*
  • Panna ci ne

    Ona ale moc dlouho pannou nezustala *1*
  • Romy je nejlepší

    Romy je o mnoho lepší než dnešní herečky...Byla opravdu krásná a chytrá....Je to můj největší vzor.
  • Slavná rakouská herečka vlastním jménem Rosemarie Magdalena Albach-Retty, která zemřela za dost nevyjasněných okolností v jejích necelých 44 letech v Paříži. Není to jen filmová císařovna Sissi, ale ztvárnila dost rolí, kvalitnějších a to myslím zejména ve Francii, kde působila mnoho let a kde i zemřela. Její úspěšná kariéra byla protipól jejího osobního života. Četla jsem její celoživotní zápisky z jejího deníku a viděla o ní autobiografický film, který vzniknul poměrně nedávno. *4*
  • Romy vs. Gabrielle

    Romy mi připomíná anglickou herečku Gabrielle Anwar, mají podobné rysy ve tváři, snad i stejnou výšku. A ani jedna neměla štěstí na chlapy..
  • Skoda tehle krasne ruze

    Jeji smrt me uprimne zdrtila, podrizl jsem si kvuli ni neuspesne dvakrat za sebou zily.
    • Re: Skoda tehle krasne ruze

      To si potom velky babrak :)
  • Romy

    Neviem ci zrovna sa to vola infarkt, na co umrela, ale pravdou je, ze pred tym si dala koktail pozostavajuci z alkoholu a praskov na spanie a už sa nezobudila...
    • lynette

      Re: Romy

      To máš odkud, tuhle blbost? Z bulvárního plátku *15* *9*
      • Re: Re: Romy

        To je pravda, četla jsem kdysi o ní knížku, o jejím celém životě + zápisky z jejích deníků, které si vedla po celý život. Psali to tam, že si k té zástavě tak trochu pomohla.
        • Po smrti Davida brala Romy nespočet prášků (na povzbuzení, na spaní, antidepresiva atd.), které poměrně často zapíjela alkoholem. Tohle všechno její tělo zdrcené ztrátou syna prostě nezvládlo, takže v noci z 28. na 29. května 1982 u ní dochází k zástavě srdci. Hned se spekulovalo o sebevraždě, ale to bylo spíš přání bulváru. Romy sebevraždu neschápala, ale zemřela na zlomené srdce jak řekl její dobrý přítel Claude Sautet.
  • Druhá výplata

    *3* Hledáme spolupracovníky a partnery, pro internetový projekt. Požadujeme: PC, připojení k internetu, základní znalosti PC, spolehlivost, samostatnost. 2-3h denně. Nabízíme: partnerské webové stránky, uživatelskou, technickou, podporu, neomezeně rostoucí příjmy. Veškeré informate o možnosti přivýdělku najdete na: www.krasavice.prace112.cz
  • Vydělávej chytře

    . Každému zájemci nabízím možnost si vydělat jednoduchou činností na internetu.Kontaktujte mě každý kdo si chce vydělat.Během několika týdnů to mohou být opravdu velmi zajímaví částky.Činnost zvládne v pohodě i školák, věková hranice je však 15 let. Pokud máte tedy chuť něco pro sebe udělat, neváhejte, jsem tu pro vás.
    www.nakupujavydelavej.eu
    *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit