Přejít na výpis diskuzí

Ronnie Radke

OSOBNOST 15.1.2009 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronnie má neuvěřitelný a jeditečný hlas,je božský :)
  • Tak trochu rebel :D prostě Ronnie :D
  • Všechno nejlepší! *u*
  • veronnyka
    https://www.facebook.com/pages/Falling-In-Reverse-CZ/244758038899905 český fanklub Ronnieho skupiny Falling In Reverse
    • Je pravda že ETF boli aj sú super ... ale Ronnie im dosť chýba ... asi väčšina vecí čo sem napíšem tu iž odzneli ... ale ako každý vie ... to že Ronnieho vyhodili z jeho vlastnej kapely bola podľa mňa nespravodlivosť ... aj keď drogoval a bol v base ... a aj to možno len preto že mal taký život ako mal (ako dieťa) ... teraz má tiež super kapelu a dúfam že už sa mu podobné veci nestanú ... FIN je teraz jediná posthardcore kapela ktorú ja počúvam ... aj to len preto že tam je Ronnie ... a celkovo super kapela (inak počúvam len trash metal ... Asking Alexandria a také) ... Craig je tiež super ... a urobil toho veľa pre ETF ... ale niečo mu chýba :3 ... dakujem za vypočutie ;)
  • *14* *14* *14* *14* *14* Ronnie!!!
    • *15* *15* *15* *14*
  • PixieScar
    Ja si myslim, že Craig umí zpívat, ale ne tak dobře jak Ronnie (a taky není tak sladkej a pěknej *14*).Je pravda, Ronnie si může sám za to, že ho vyhodili z ETF, ale už si svůj trest protrpěl a myslím, že může být rád za to že ho vyhodili z ETF- má teď novou skupinu (mnohem lepší než nynější ETF *3*)a možnost začít od znovu. Jinak, dřív sem měla ráda ETF, ale od té doby co tam nění Max a Ronnie si myslím, že se tomu snad nedá říkat ani ETF, jinak řečeno hezky si to po*rali...
    Btw: Aby ste si nemysleli, nejsem žádná faninka Maxe, po tom všem co udělal Ronniemu a co o něm kecal si myslím, že je pěknej de*il...
  • 1. Do smrti toho kluka se vůbec neserte, když nevíte jak to bylo a to se nejspíš ani nedozvíme *3*
    2. ETF byli dobří, ale od odchodu Ronnieho? Craig je fajn, ale nesedí mi tam. Ronnie nejen umí úžasně zpívat, ale má charisma. Když jsem ho poprvý slyšela totálně mě to chytlo za koule (obrazně, žádný nemám ;P). Craig může umět zpívat jak chce, ale stejně ETF ztratili spoustu fanoušků po Ronnieho odchodu.
    3. FIR to pořádně rozjeli! Ronnie? Nepopsatelnej! Těšim se na další album *14* Ty screamy?... libec *5* Krásný texty, hudba, všechno! *1*
  • Obě kapely jsou dobrý, ale vždycky se spíš přikloním k té, kde je Ronnie, má charisma ;) A pokud jde o smrt toho kluka a drogy... většina z vás jsou děcka, co neví, jakej život je a co se může stát. Věřte mi, já to vím. P.S.: ty zlobivý jsou víc sexy ;)
  • Happy birthday Ronnie <3
  • Falling in reverse

    Ronnie pěkně rozjel svou novou kapelu:)..a neřešte tu Craiga, zachránil etf od rozpadu jak už to tu někdo zmínil^^..a myslím si, že vždy jak něco skončí, něco hezkého znovu začíná..Ronnie sice kvůli vězení skončil v ETF, ale luxusně rozjel falling in reverse^^
    • Re: Falling in reverse

      ano, konečně někdo rozumný. ve všem souhlasím....parádně se mu podařila rozjet jeho nová kapela a nejvíc skvělá písnička je od nich "The Drug In Me Is You"...je to fakt borec...zakladatel nejlepších skuput jak ETF tak FIR...;)...držím mu pěsti ať se té skupině daří!!...zatím je úžasná!! =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit