Přejít na výpis diskuzí

Roy Orbison

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • She´s Mystery to Me je nejkrásnější!
  • Je mi líto

    Je mi líto, že jsem jeho písně poznala až 20 let po jeho smrti. Pouštím si je stále dokola, nikdy mě neomrzí. Crying,
    In Dreams, California blue nebo Blue Angel jsou naprosto úžasné, kam se hrabe
    Elvis Presley.
    • Elvis byl teda lepší než Roy *7*
      • To je jako srovnávat dva největší mrakodrapy na světě (hlavně dnes prosím, neřešte 200m výškový rozdíl! Podstata věci tkví v tom, že z milionu budov jsou dvě ty nejvyšší, neboli rozdíl mezi uměleckými špičkami je subjektivní)! Jeden má samozřejmě o pár decimetrů více! Nezmíněný devětadvacatý je sice na tří set sedmadevadesáti tisíci stupňové škále ten devětadvacatý, ale kupodivu je i přesto na špici! Proč je ta čeština tak složitá, omlouvám se za chyby..
      • No, nevím, Elvis o něm řekl, že je to "největší zpěvák světa" a moc jej obdivoval...
  • Roy

    Jeho píseň you got it je naprosto skvělá,iohned mě zaujala jak sem jí slyšel
  • ramirezka

    ROY BYL PROSTĚ SUPER

    Roy byl jeden z nejlepších zpěváků své doby je ho skoda, mám všechny jeho alba a jsou nádherná - procítěný hlas. *4*
  • fajn zpěvák

    Taky se mně moc líbí jeho písničky a to hodně *4* Sice jich moc neznám, ale to já určitě doženu hlavně miluju everytime a california blue *14* škoda že už zemřel věřím, že by nazpíval spoustu krásných písniček jako předtím, než zemřel a to celkem brzy *9*
    • Neumřel!!!! si pleteš pojem a průjem...
    • Re: fajn zpěvák

      Na kterém albu vyšlo california blue? Sháním moc, je to úžasná píseň, ale vpřehledu songů jsem ji nenašla....Díky
      • Re: Re: fajn zpěvák

        na tom posledním, někdy 1988
        • Re: Re: Re: fajn zpěvák

          jmenovalo se to Mystery Girl. je tam i You Got It, další úplně úžasná píseň
  • oblíbenec

    Mám asi 15 nejoblíbenějších skladeb, které můžu slyšet stále dokola. Čím víckrát je poslouchám, tím víc v nich nacházím radost i smutek, jsou připomínkou minulosti, ale jsou i nadějí, očekáváním, jsou povznášející, jak už bylo přede mnou napsáno, jsou nadčasové. Poslouchám je, když mi je dobře, i když je mi smutno. Pomáhají mi. Myslím, že jsou dokonalé, nechybí ,ani nepřebývá, v nich byť jediný tón. Každý máme toho svého oblíbence (nebo víc), já ho našel. Díky Roy!
  • Roy Orbison

    Génius, a to jak po stránce pěvecké, tak i po stránce skladatelské.
  • Děkuji Vám

    Jeho písně ke mně promlouvají i povznášejí. Byly a stále jsou lékem i vzpruhou. Děkuji Vám, Roi
  • OOBY DOOBY

    YEAH! *15*
  • Legenda

    Roy je úžasný zpěvák.Jeho zpěv, skladby, image a charisma jsou naprosto fascinující. Je to opradový velmistr svého oboru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit