Přejít na výpis diskuzí

Rudolf Hrušínský nejml.

OSOBNOST 10.9.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rudolf Hrušínský ml.

    Milý Rudo
    Blahopřání k narozeninám.Přeji hodně
    štěstí,zdraví.
    "Discop říběh 1,2." *4*
  • terusinaa

    Svátek

    Všechno nejlepší k svátku ... hodně štěstí, zdraví, lásky, peněz, přátel a kariéry *14* :-*
  • V ULICI? ANOO

    JO TO JE SKVELEJ NAPAD! JASNE ZE ABY MEL POZITIVNI ROLI S TIM NAPROSTO SOOUHLASIM..VYBORNY HEREC,MEL BY BYT VIDET V TV =o* *14*
  • Ulice :-)

    Kéžby hrál v Ulici :-) hlavně aby měl POZITIVNÍ ROLI !!! V negativní by to bylo divný a k němu to nesedí. Kdyby tam tak hrál. Je to skvělej herec a je škoda, že ho teď nevidíme :-( Discopříběh 1,2 ... Byl jednou jeden polda 1,2 a další skvělý role, zahrál na 1 *14* *14* ... a nejlepší bylo v poldovi, když tam byl o5 s Potměšilem :D (jeho Discopříběhovej táta) a se svym pravym tátou Rudolfem Hrušínským ml. :-) tohohle herce je škoda, aby nehrál !!! Snad se objeví v nějakých filmech nebo v tý Ulici :-) hlavně POZITIVNÍ ROLI !!! ... já toho herce prostě MILUJU !!! ... naposled jsem ho viděla v Kvasce :-( hrál skvěle ale měl takovou napůl negativní roli, to se k němu nehodí :D ... no nemám pravdu? *4* *14*
    • Re: Ulice :-)

      ano,máš pravdu.Já ho miluju!!!! *14* *14* *14* *14* strašně moc bych si ho přála vidět naživo,ale kde když nehraje v divadle a strašně dlouho se o něm nepsalo?:-(
  • Discocvok <3

    Aha :-) hlavně, že ho máš taky ráda ;-) *14*
  • chyba

    Ahojky,taky mám ráda Hrušinského,ale je tady jedná chyba.Ve Zdivočelé zemi nehrál Hruša nejmladší ale jeho otec. *13*
  • Discopříběh ♥

    jeee uz se tesim na ty fotky!Konecne naky z Discopribehu jo a souhlasim s Terezkou s tou roli pro Hrušínského :) a je uplne krasnej v Discopribehu 1 a 2 *14* a i ted je :)) ............. taky porad si to poustim a tak *4* uplne mimo z nej!A kdyz hrajou nakou pisnicku z Discopribehu, tak si vzpomenu hned na nej!Sice vim, ze to zpiva Misa David, ale proste to nejde :D :D :D ... v Kvace hral takovyho zlyho :((( vubec to k nemu nesedlo!!!ted je uplne blba doba!lidi sou zli, hnusny a falesny! taky bych rada zila (nebo spis aby ted byla) ta doba jako kdyz byl Discopribeh :) to bylo takovy lepsi no.....a je mi jedno, ze by nebyl nakej pc nebo tak......... DISCOPŘÍBĚH navzdyyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jj v Discopříběhu byl krásnej....:) *14*
  • terusinaa

    :-*

    Nějaký fotky z Discopříběhu 2 :-) ale nejsou moc kvalitně vyfocený :D jsem si pustila 2 v PC a vždycky zastavila a vyfotila mobilem :D ale lepší než nic ;-) ještě by to chtělo z 1, ale tu nemám v PC, tak to pustim do PC přes CD :D ... škoda, že Hrušínský nehraje teď někde :-( ale musel by hrát něco jako v Discopříběhu :-) u něj by se mi (nám) nelíbila nějaká role zlýho, protivnýho nebo tak ... Discopříběh 3 :D :D :D ale nevim jaký by to bylo ... snad supeeer jako 1 a 2 ... ale musel by tam být Hrušínský a Potměšil 100% !!! Stejě jako v 1 a 2 :-) ... super filmíky prostě ! Tak třeba někdy brzo uvidímě Hrušínskýho v TV nebo tak :-) že by zase hrál ... třeba ten Discopříběh 3 :D :-) *14* *14* *14*
    • Už se Discopříběh 3 připravuje. Ale nemyslím si, že kdyby se natočil, tak se mi bude líbit. Vůbec se mi nelíbí jeho oholená hlava (Rudolfova). Mně se nejvíc líbil v Discopříběhu 1, dvojka už tak dobrá nebyla. A trojka by byla asi nejhorší. Nezdá se mi, že to byl dobrý nápad, točit pokračování. Je to jen můj nazor
      Dřív vypadal zkrátka líp
  • Nejvíc !!!

    Joo přesně tak !!! Úplně nejkrásnější v Discopříběhu, fakt totálně krásnej a to se divim na tu dobu *14* *14* *14* škoda, že mu teď neni 16 :-( ... ale i tak je hezkej ... zamilovaná do něj :D ale jenom z toho Discopříběhu tam ho úplně žerrrrrrrrrrrrrrrru *14* *14* *14* DISCOPŘÍBĚH 4ever ... PS: Jeho děda a táta - taky úplně mega suprový herci :-) nejvíc ale prostě tady ten :D :-) :-*
  • emsa

    BOMBA

    Milááááček, krásnej kluk v diskopříběhu zářil prostě žeru!! :-) :-*
    • Re: BOMBA

      máš recht *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit