Přejít na výpis diskuzí

Rudy Youngblood

OSOBNOST 25.1.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja len nechapem co robi prvy obrazok toho nechutneho chlapa medzi fotkami najkrajsieho a najsexy indiana na svete?!
    niekto kompetentny by to mohol aj vymazat lebo je to dost od veci...
  • Nejkrásnější indián na světě!
    V apocalyptu byl dokonalej, škoda jen že na ten úspěch nedokázal navázat dalšíma stejně povedenýma filmama.
  • Herec Rudy Youngblood. Známá tvář z filmu Mela Gibsona Apocalypto z roku 2006, moc hezký film a herecké výkony perfektní, samozřejmě taktéž velkou zásluhou Rudyho. Ale od té doby jsem ho už v žádném jiném filmu neviděla.
  • Tak si tady tak sedím a tiše poprdávám nad tím starým páprdou v galerii co se pasoval do "dvojčete" Rudyho.. *6* Foto č. 1 alespoň k dnešku aktuálně.. *6* Tak to chce výmaz a hned!!! *1* *9* *13* *10* Takovej prdelní ksicht nemá v galerii Rudyho co dělat. *16*
  • úžasný film, člověk se na něj může neustále dívat a nikdy ho neomrzí a postavy se velice povedly dokážou človška vtáhnout do filmy a vše s nimi prožívá. Rudy je krásný a talentovaný herec.
  • si dobry taky by som chcel byt aj ja *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* dakujem že si spravil takyto film apocalykto... *14*
  • mam rad tento film,zaujal ma a chcel by som si tiež skusiť hrať takomto filme
  • Náš bratr Rudy je opravdu moc fešný mladý bojovník, jenomže naší kmenovou radu už delší dobu znepokojuje fakt, že se nechce vázat, tudíž se oženit s nějakou indiánskou ženou a plodit s ní děti, aby naše rudá rasa nevymřela. Co je horší, navíc se i přejídá, takže při lovu bizonů není tak mrštný, jak by měl mladý bojovník a lovec v tomto věku býti... *9* *7* *6* Rudy je od narození členem našeho kmene Stinking Skunks, ale jeho nadváha a rýsující špíčky nás znepokojuje do té míry, že uvažejeme o jeho vypuzení z naší komunity. Ať si jde kam chce, bratři z jižní Ameriky se ho jistě ujmou. *5*
  • Re: ůžas

    moc pěkný film:)mohlo by být více dílů...:) *15* *14*
  • crazy-x

    Re: ůžas

    nedá *nedodívat* *14* *14*
  • crazy-x

    ůžas

    na tento film se nedá dodívat do konce !!! *3* ůžasný ! no a on !! rudy je tak krásný *14* jak ho chtěli zabít , a já jen pevně doufala že ho na konci ti dva nezabijou , tak jsem brečela *9* *9* no prostě dokonalost , máti mi řekla ať to vypnu , tak sem vstala z postele , ale zahleděla sem se a stála sem tak opravdu půl hodiny !! *1* no prostě dokonalost !!!! *3* *3* *3* *3*
  • WOW

    je to fantasticky film a on je tak pekny... toto je moj idol... *14* *14* *14* *14* je to bombasticke vsetko aj film ale aj ON!!! *14*
  • zrzek995

    super film

    je to fak upe super film, dyž jsem na něj koukala byla jsem zaražená v sedačce a ani jsem nedýchala, bylo to úžasný a ahlavně rudy tam byl upe krásnej, halvně jak tam běžel s tim jaguárem... *14*
  • WoW

    Tak dobrý film jsem už dlouho neviděla. Melovi tleskám - jako vždy. Perfektní příběh. A Rudy - ten tam je bezkonkurenční. Celý film jsem seděla zaťatá a jakobych utíkala s ním.
  • uzasny film

    Uzasny film,koukala jsem a ani nedutala,po dlouhe dobe jsem si kino uzila.Vyborni byli vsichni,kulisa,lidi,kostymy,Mel je MACHR a Rudi fesak.
  • Rudy

    Rudy má obrovský charisma a Jaguar Paw v jeho podání je o 100% lepší než podání toho člověka, který ho měl původně hrát... Mel měl šťastnou ruku a to nejen proto, že obsadil jeho, ale i ostatní Mayové se mu povedli - byli dokonalí - dokázali diváka vtáhnout do děje. Jo a pokud jde o tu podobnost... myslím, že vypadá spíš jako Victor Rasuk (Lords of Dogtown) - chvíli jsem si dokonce myslela, že je to on ;-)
  • mayové

    Taky mám podobný názor jako slečna před mým příspěvkem. Konečně ve filmu nejdou vidět známí herci. Ted se snad začne víc před kamerou objevovat i méně známý herec Rudy Youngblood, který svou roli zahrál velice dobře a to emočně, realisticky i duchovně a já jsem to cítila jako by tento příběh byl opravdu pravdivý. Vše bylo velmi dokonalé, jak řeč,kultura,tak i etiketa. Rudy je opravdu krásný chlap (má něco v sobě) a Anthonymu může být klidně podobný, protože oba mají indiánské předky a to je přece to, co je na nich tak zajímavé a krásné.
  • Rudy

    Apocalypto je uzasnej film a Rudy je taky uzasnej. Tu roli zahral uzasne, obdivuju Gibsona, ze dokazal najit takovejhle talent. Doufam ze bude vic obsazovanej do filmu!!! Timhle si kazdopadne odstartoval bych rekla dost slusnou karieru.
    P.S. Ze je podobnej Anthonymu Kiedisovi??? (RHCP) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit