Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joooooo on ujde *4* *4* *4* *4* *3*
  • prosim vas poslete mi nekod Rupreta email potreboval bych a nebo jestli mate na nekoho ho jineho treba Emma nebo Daniel tak mi je poslete diky a taky muzete u vsech treba ICQ cau cau ! *4*
    • email

      Na oficiálních stránkách rupertgrint.org uvádí tuto adresu, kam mu můžete psát Rupert Grint
      Hertford
      SG14 3ZG
      United Kingdom
      a tento mail
      ron@rupertgrint.org

      Ale co je na tom pravdy...?

      A ruku na srdce, kdo z vás umí anglicky natolik, abyste si s ním mohli psát?
  • nene Rupert je můůj..nevim na co si to hrajete *13*
  • jenom můůůůůůůůůůůj

    *14* *14* já ho žeru je krasnej ¨,nadhernej a ja ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...Ale jinak je to docela dobrej herec.
  • Já na zrzky moc neletím:-(
  • Je to tu kráááásný a Roník taky. Ten je naprosto ÚŽASNEJ:-)
  • blabla

    On je fakt boží!!Oblíbila sem si Rona(je to nejlepší postava) už v knížce a Rupert je suprovej herec.Když se ve filmu něčemu směju,tak jedině jemu.Je o dost lepší než Dan.Docela sem se divila,že jsou na něj takový pozitivní reakce,protože sem si myslela,že lidi spíš žerou Dana....no nic tak adios!!
    • Re: blabla

      Taky jsem si ho oblíbila hned v knize. Ale "naživo" je naprosto skvělej. Když vybrali Ruperta tak se naprosto trefili do mojí představy, jak by měl Ron vypadat.
      A že je oblíbenější Dan, to mi taky tak přišlo. Ale nemůžu srovnávat, na jeho profil nechodím.
    • Re: blabla

      tak v tom s tebou souhlasim, taky sem si to ymslela že jsou lidi spíš na dana ... *3*
  • je sexy
  • JE SLADKEJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit