Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po Harrym Potterovi som si myslela, že zapadne prachom pretože vždy ho budú brať ako toho nešikovného Rona toho kamaráta Harryho Pottera, ale mýlila som sa. Videla som s ním film pred nedávnom a musím povedať, že sa mi tam páčil. Neskôr som zistila, že hral aj v ďalších filmoch a mnohý sa o ňom zmieňujú, že je talentovaný a teraz bol nominovaný na nejakú divadelnú cenu *4* .....dosť ma tento herec fascinuje, ale presne neviem opísať čím, určite ho nemožno označiť za fešáka, nie je vzhľadovo ani nejako moc zaujímavý typ. Keď ho vidím vyzerá ako obyčajný ryšavý chalan ktorého môžete kľudne stretnúť aj u vás na ceste, niežeby tých ryšavých bolo u nás dosť, ale snáď chápete čo tým myslím. Vyžaruje z neho obyčajnosť, všednosť, hanblivosť. Možno práve to je na ňom to zaujímavé, tá prílišná normálnosť, ktorou sa líši od iných hercov a iných známych ľudí. Neviem či Rupert práve dobre zapadá do sveta slávy a červených kobercov, ale viem to, že ten ryšavý chlapec vie hrať. Snáď mu vijde všetko na čo siahne *4*
  • martino no len stebou bi už tak chodil *3* *3*
    • A naučila by som sa na tvojom mieste gramatiku :))) ^^^
    • Ja sa iba pýtam ja s ním nechcem chodiť ;) A inak tebe je do toho nič :)) -_-
  • neviete s kým chodí? Alebo či je slobodný?
    • DanHowell
      he is in a relationship
  • tož většího borce neznám uplně ho žeru *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Grunt je prostě dobrej ale já mám radši Harryho
  • Všechno nejlepší k narozkám Rone *3*
  • Ana72154
    Všechno nejlepší a hodně zdraví k tvým 26 narozkám *4* *14* *14* *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :)) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vše nejlepší hodně štěstí a zdraví *3* *3* *4* *4*
  • Všechno nejlepší :33

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit