Přejít na výpis diskuzí

Rutger Hauer

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejúžasnější pohled

    Zdravím všechny ctitelky Rutgera, je to jeden z nejcharismatičtějších herců, jaké znám. Připomínám, kdo by chtěl vědět více, jeho oficiální stránky: www.rutgerhauer.com a pak na youtube je možno vidět mnoho ukázek z prvních filmů a dokonce i poslední práce režijní, TV rozhovory atd. Nejvíc miluju Jestřábí ženu a Úderem půlnoci!!!
  • Ahoj

    Ahoj! Nedávno jsem viděla ukázky z pro mě neznámého filmu s Rutgerem - Turecký med. Je z roku 1973, režisér Paul Verhoeven a nikde není k mání. Poraďte někdo, kde shánět. Vypadá to na úplně první film s Rutgerem a byl tam prostě k sežrání.
  • Muž mých snů..

    Rutger Hauer je muž z jiné doby, kéžby podobní Navarrové běhali i po tomto světě! Fakt ho žeru všemi deseti, za osobnost, herecké výkony, za jeho dovednosti, za vzhled, charismatický hlas! Má neuvěřitelné kouzlo a ten jeho nepopsatelný úsměv je pro mě přímo zničující. Holky, že je to tak? *3*
  • hledám film

    Zdarec lidi, děsně moooc sháním Psí válku s Rutgerem. Je to film hrozně starý a děj se odehrává v aréně. Hraje se tam se psí lebkou něco jako hokej. Děkuji moc za odpovědi.
  • miláček

    Skvělý herec s krásnýma očima.Ve filmu Maso a krev mě úplně dostal.Doved hrát padouchy i klaďáky,měl by dostat víc příležitostí,i když léta běží.Určitě zraje jako dobré víno.Ráda ho uvidím v nějakém novém filmíčku.Přeju mu hodně zdraví a spoustu zajímavých nabídek *14*
  • má charisma

    Rutger má super charisma, což je vidět, když hraje silné osobnosti a když je zrovna nehraje, tak stejně je k nepřehlédnutí.
  • jo, tomu říkám charizma *14*
  • Rutger Hauer je najlepsi herec.

    Som Rutgerov fanusik asi od roku 1990. Je to naozaj velmi dobry herec. Rutgerove naj filmy: 1. Blade Runner 2. Stopar 3. Krv a Maso 4. Jastrabia zena 5. Slepa zurivost
    • Re: Rutger Hauer je najlepsi herec.

      kde seženu film Jaggeri (Psí válka).Děj se odehrává v aréně a hraje se tam se psí lebkou. Moc děkuji za jakoukoli odpověď.
  • KDO BY NEZNAL RUTGERA ? HAUER JE MŮJ NEJ NEJ HEREC SICE V POSLEDNÍCH LETECH NATOČIL PÁR BLÁBOLŮ ALE VŽDY SI TO PAK VYNAHRADÍ NEJÁKÝM SUPER KOUSKEM JAKO TŘEBA V POSLEDNÍ DOBĚ BATMAN SE VRACÍ NEBO SIN CITY. JE TO PROSTĚ PAN HEREC
  • kdo nezná??

    Rutger Hauer--toď pan herec .. Kdo ho nezná má velké rezervy v oblasti Filmu.. Co takhle Blade Runner-kultovní film... Hitcher, Obojek, Jestřábí žena- atd... Hraje i dost ve vedlejších rolích, kde vždy zastíní i představitele hlavní role..Patří mezi herce -né mezi hloupé akční hrdiny..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit