Přejít na výpis diskuzí

Ruud Van Nistelrooy

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posílejte cokoliv

    Prosim poslete cokoliv o Nistelrojovy
  • Zdravim všechny fanoušky Manchesteru a hlavně Ruuda,je to náš poklad,a největší borec na světě!!!!!!!!!
  • Ruud Ruud Ruud Ruud Ruud...to je prostě borec, a pro mě je to ten nejlepší borec, jakýho na fotbalových trávnících můžeme vidět dávat góly, ale nejen ty. Hraje výborně i v poli a taky na všech plakátech v mým pokoji :)
  • můj miláček

    Ruud je pro mě všechno,kdž ho vidím,tluče mi srdce,červenám prostě ho miluju.Je nejkrásnější na světě.po pokojíku vysí jeho plakáty a růzdné výstřižky z časáků a novin.je to moje zlatíčko a s tou svojou manželkou je neštastný.MILUJI HO NADEVŠE. LUCINKA Fandové pište na muj mail.a mužem dělat výměny!!!!!
  • Ahojky, mohl bys mi prosím Tě také něco poslat o osobním životě Ruuda?? Moc díky předem:-)))
  • Jo, holka...to je, ale smůlička, Ruud je jenom MŮJ!!!!
  • RŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ
  • Je úžasnej a je jen můj!
  • Zabijak

    Ruud van Nistelrooy je nejlepsi utocnik na celem svete!!!!!!!!!!!!!!Je to proste PASAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • je to zlatíčko

    No jasně, Ruud je jednoznačně nejlepší ze všech a chlap je to úžesnej a moc pěknej,jojo jeho manželka má prostě kliku, můžeme závidět holky :-(, ale třeba se najde i český van Nistelrooy:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit