Přejít na výpis diskuzí

Ryan Phillippe

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádný Brad Pitt. To on je SEXSYMBOL. Já ho miluju miluju miluju miluju miluju miluju miluju miluju mmmmmmmmmmiiiiiiilllllluuuuujjjjjjuuuuu!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je uzasnej a skvelej miluju ho!!!!!!!!!!!!!!
  • Velmi nebezpecni znamosti

    Paniiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!
  • velmi nebezpečné známosti

    v tom filmu byl nádhernej prostě kouzelnej herec a muž!škoda jak to dopadlo:-/
  • ryan phillippe je uzasny,sexi proste zosobnena krasa vsetkeho v jedno stoji za hriech
  • Znám hodně dobře jeho dvojníka.A je to čech.
  • JE prostě nejlepší miluju jeho filmya
  • Co dodat... proste kus!
  • ....

    Většího kusanca jak je Ryan jsem neviděla no jo líbí se my i jiní, ale nedávno sem viděla Velmi nebezpečné známosti a říkám mět takého borca v posteli tak se asi neudržím:)Ne prostě je to chlap kterého bych chtěla a strašně závidím těm borkám co ho můžou mít!!!To je kanec, kterých by na světě mělo být víc:))
  • je skvelej

    je krasnej a skvelej!
  • Je skvělý

    lidi podle mě je Ryan Phillippe nejskvělejší herec kterého znám,a taky nejkrásnější,přesvěčte se o tom ve filmu Velmi nebezpečné známosti,pokud máte nějáké pěkné fotky,nebo tak,prosím pošlete mi je na mail

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit