Přejít na výpis diskuzí

Patrik Vrbovský

OSOBNOST 6.12.2008 
611 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rytmus

    je fakt dobrej!
  • neeeej

    Rytmus je proste nej ,dobre zpiva je sympatickej a je normalni :) proste ho žeru a kdo ho nema rad tak at sem radci ani nepise!jeho texty umim nazpamet a vzdycky sou super :) si KING fakt RESPEKT *14*
  • belacrazy

    Archív

    Já ho mám strašně ráda a skoro každý den se dívám na ČSS(ČeskoSlovenská superstar),protože je tam on *14*
  • Rytmus

    Hej je suprovej,pěknej prostě frajer *14* *3*
  • rytm

    rytmus to je kus chlapa *3* působí hrozně charismaticky a sympaticky..je to zvláštní typan líbí se mi *3*
    • Re: rytm

      Jj, je pěknej *14* *14*
      • belacrazy

        Re: Re: rytm

        Na něho se opravdu dobře dívá *3*
        • Re: Re: Re: rytm

          Souhlasím mi se líbí i mojí mamce *14*
    • Re: rytm

      Protože je zapomněl zaplatit!
    • gagagirl

      Re: rytm

      Souhlasím s tebou . Má velmi krásný pohled :D Má neuvěřitelný charisma , bohužel takových kluků kako on moc není *14* *3*
  • Super

    Na to, že rap vůbec není moje parketa, tak Rytmuse poslouchám skoro furt...Jeho písničky mají něco do sebe...Jsou skvělí...Navíc ví co chce a taky ví na co má...Všichni kdo ho kritizují jenom prostě závidí, protože je úspeěnej...NAvíc má štyl a je to hezkej chlap, má určitý charisma...Smekám *3*
  • rytmus

    Achjo je to proste milacek:-* nejlepsi ze vsech:-) chtela bych na jeho koncert ale nevim kde se takove info vyhledava:-( muzete enkdo poradit bo informovat o jeho nejblizsim koncertiku??dekuju moc *14* *14*
    • belacrazy

      Re: rytmus

      Koncert bude v květnu 6.května SaSazu.Tady více můžeš tam vyhrát lístky na rytmuse:http://mtv.nova.cz/clanek/s outeze/soutez-zeptej-se-poroty-supe rstar-a-vyhraj-listky-na-rytmuse.ht ml
  • borec

    je to borec *5*
    • Re: borec

      borec *5* *5* *3* *5*
    • Re: borec

      *5*
  • Král

    ON JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ !! MÁ SMYSL PRO HUMOR A JE TALENTOVANÝ !! VÍ, CO OD ŽIVOTA CHCE !!☺♥☺-JE TO PROSTĚ KRÁL ☺☺☺☺ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *1* *3* *14* *5*
    • Re: Král

      JE TO IDIOT A TY TO BRZO ZJISTIS TAKY
      • Re: Re: Král

        Tady nekdo Rytmuskovi zavidi tak ze pouziva slovo IDIOT spis ty to BRZO ZJISTIS ze to idiot neni a stanes se jim ty !!!! déééžooo *10* *5* *9* *9* *13* *5* *5* *16* *8* *16* *5* *5*
        • Re: Re: Re: Král

          je to najvecsi idiot akeho som videla
  • on je nej

    lidi já vám řeknu on je prostě božííí *14* nemá chybu a doporučim vám písničku zlatokopky ta je úplně nej *14* *14* *3*
    • ve24vy

      Re: on je nej

      jo zlatokopky sou nejlepsi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit